Teraz jest poniedziałek, 17 czerwca 2019, 19:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 sony dcr sr190e 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post sony dcr sr190e
Witam kupiłem kamere jak w tytule , kupujac ją pytałem w sklepie /Euro rtv agd/ czy jak nagram film , skopiuje na twardy dysk komputera i pózniej bez zadnej obróbki i nie używając zadnego programu nagram ten plik jako dane na płyte CDR lub DVD bede mógł odtworzyć w kazdym odtwarzaczu DVD - pan który miał sie za fachowca odpowiedział ze jak najbardziej , ta kamera jest do tego idealna .
kupiłem nagrałem kawałek filmu skopiowałem z kamery na twardy dysk komputera /plik mpeg2 dzwiek Dolby 5.1/ , w komputerze otwarłem plik dzwiek i obraz ok , nagrałem płyte CDR włozyłem do odtwarzacza obraz jest brak dzwieku , nagrałem płyte DVD to samo obraz jest bez dzwięku , zaznaczam ze nagrałem jako dane w Nero bo na czyms takim mi zalezy bez zadnej obróbki, konwersji itp.
zadzwoniłem do servisu Sony tez mi nie potrafili powiedziec czy jest to mozliwe , dlatego pozwoliłem sobie zadać to pytanie na forum bo moze ktos zna ten temat z praktyki i wie że np. inna kamera spełniała by te moje wymagania lub gdzie ja robie błąd
pozdrawiam Bogdan

sobota, 29 grudnia 2007, 00:19
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]