Teraz jest piątek, 19 lipca 2019, 21:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Raz się udało RENDOWANIE ze słaba jakością drugi raz nie!!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Raz się udało RENDOWANIE ze słaba jakością drugi raz nie!!!
JESTEM POCZĄTKUJĄCY W VEGASIE WCZEŚNIEJ ROBIŁEM W PINAKEL 11.OK ALE SŁABA JAKOŚĆ Ustawiłem jak poradziłmi mi ktoś ze strony WSZYSTKO O VEGASIE zrendowałem i się nagrało o słabej jakości ale jast .
W divxsie z 5 podciągłem na 10 i zamiast chyba standartowych bitrat wstawiłem 2000 no i renduję i się nie nagrało .Te drugie ustawienia które zrobiłem to ta sama strona tylko na sanym dole po prawej stronie po lewej zostawiłem bez zmianno i 2 i 3 stronę zostawiłem. Wracając po 20 prubach do tych samych ustawien jak mi wyszło ale jakość była słaba tym razem nie wyszło !!!!! poradzcie coś może te ustawienia trzeba zapamietać jakimś kliknięcie np.
w ustawieniach w vegasie lub w rendowaniu w vegasie lub wcodecu divxsie jak zmieniłem na inne. PILNE PROSZĘ O POMOC BO Z TYM SOBIE NIE MOGĘ PORADZIĆ!!!!!!!Jak ktoś ma czaś to zadzwonię bo tel. mam na abonament stały nie ważne ile dzwonię płacę stałą taryfę dodam że jestem z niemiec.
jest to dla mnie bardzo waż ne bo mam mało czasu na ukonczenie filmu a niewiem też jak ruszyć w DVD Architekcie 4.0 prosze o linki ale na film a nie na gry. PILNE PROSZĘ O POMOC BO Z TYM SOBIE NIE MOGĘ PORADZIĆ!!!!!!!

środa, 30 stycznia 2008, 16:59
Nowy
Nowy

Coś mi się widzi, że tą słabą jakość uzyskałeś na monitorze podłączonym do komputera. Spróbuj nagrać ten kiepskiej jakości materiał na płytkę DVD najlepiej RW i obejrzyj to nagranie odtworzone ze stacjonarnego odtwarzacza na ekranie TV. A potem napisz, co ci się w tym obrazie nie podoba, brak szczegółów, zły kontrast, poszarpane krawędzie, pikselizacja, kiepskie kolory itd.... To, co do tej pory napisałeś nie daje szans na wskazanie drogi poprawy.

WitekCz

czwartek, 31 stycznia 2008, 12:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]