Teraz jest czwartek, 18 lipca 2019, 23:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 problem z esp i elp w canon mv 450. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post problem z esp i elp w canon mv 450.
Witam.
Mam kamerę canon mv450, przez 1394 wchodze na komp. , otwieram programem ulead videostudio 6 i w capture pojawia sie obraz np to co aktualnie widzi kamera , ok. Nastepnie zmieniam kompresje zapisu z SP na LP I NADAL WSZYSTKO OK , dopiero jak zmienie na ESP lub ELP (które wydłuzaja zapis nawet 3krotnie) to na ekranie pojawiaja się setki kolorowych kwadracików i nic z tym nie moge zrobić. Pogodziłbym sie z tym i nagrywał tylko w LP ,ale co zrobić z materiałem nagranym juz w ELP? Próbowałem tez innych programów do obróbki ale efekt ten sam. Nie wiem gdzie tkwi błšd, nie mam oprogramowania do tej kamery. Może jakis specjalny kodek ?
Prosze o pomoc kogoœ kto spotkał sie juz z tym formatem zapisu używanym przez canona.

lechvizual@poczta.onet.pl

poniedziałek, 15 grudnia 2003, 21:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
z tego co wiem, nie wszystkie programy odrozniaja LP od ELP, jest to nowy format zapisu i powatpiewam, ze tak bedzie sie pojawiac za kazdym razem, radze zajrzec na stronki producenta Uleada i sprawdzic czy cos nowego zaladowali :lol:
pozdrawiam

środa, 17 grudnia 2003, 10:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Próbowałem ulead i pinnacle , a efekt ten sam. Może ktos zna program który prawdopodobnie z tym sobie radzi , żebym nie musiał na piechote instalować w ciemno wszystkich jakie sš na rynku.

środa, 17 grudnia 2003, 22:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ostatnio nawet "Ulead MediaStudio Pro 7.00.1300 " i nadal to samo. Może problem leży gdzieœ indziej. Może jakieœ kodeki które powinny być w systemie a każdy program dopiero z nich korzysta...?
Nadal czekam na propozycje co z tym zrobić ( oczywiœcie przez 1394 bo po analogu na karcie z vivo to nie ma sprawy ). A jak już o tym wspomniałem to czy jakoœć zgranego materiału przez firewire a przez wejœcie video na karcie graficznej ,będzie miała widoczna różnicę? bo może nie ma co panikowšć jak jakoœć będzie podobna?

z góry dziękuje wszystkim za informację.

czwartek, 18 grudnia 2003, 23:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: problem z esp i elp w canon mv 450.
temat umarł sam z siebie z powodów technilogicznych

zamykam temat

czwartek, 20 marca 2008, 11:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]