Teraz jest środa, 19 czerwca 2019, 05:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Problem z importowaniem video do Windows Movie Maker. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem z importowaniem video do Windows Movie Maker.
Hey.! Mam problem ze zmianą typu pliku, gdyż filmy, które zgrałam z płytki na kompa są w formacie MPEG . Kompletnie się na tym nie znam i potrzebuje pomocy. A najgorsze jest to, że kiedy próbuje importować pliki video do WMM pokazuje się tylko komunikat Plik "....\Prezentacja\MOV00F.MOD nie jest obsługiwanego typu i nie można go zaimportować do programu Windows Movie Maker." No i czy ten typ można jakoś zmienić.? :(

Z góry dzięki za pomoc. ;)

sobota, 30 sierpnia 2008, 19:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Problem z importowaniem video do Windows Movie Maker.
Ryybcia4 napisał(a):
kiedy próbuje importować pliki video do WMM pokazuje się tylko komunikat Plik "....\Prezentacja\MOV00F.MOD

Cześć!
Pliki z rozszerzeniem MOD są to pliki z kamery z HDD. Ostatnio jeden klient tez mi przyniósł taki materiał do zmontowania. Generalnie chyba żaden program montażowy nie akceptuje tego typu plików (tak mi sie zdaje). Z tego co się orientuję to do takiej kamery powinien byc dołączony program do przekonwertowania takich plików na bardziej "zrozumiałe" dla programów NLE.
Ja takiego programu nie otrzymałem ale poradziłem sobie w inny sposób. Mianowicie zmieniłem rozszerzenie z .mod na .mpg i tym samym "zmusiłem" mojego AP do zaimportowania tych plików do projektu i wtedy mogłem je montować, choć tez momentami nie bez niespodzianek. Kilkakrotnie przy próbie eksportu projektu do pliku kilkakrotnie wywalało mi program ale w końcu jakoś poszło. Najlepiej jak bys miała program dostarczony z kamera i przekonwertowała sobie wczesniej materiał.

http://www.facebook.com/produkcjafilmowa

poniedziałek, 1 września 2008, 10:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]