Teraz jest wtorek, 16 lipca 2019, 14:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Bitrate plyty DVD vs Blu ray 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Bitrate plyty DVD vs Blu ray
Witam.
Mam pytanko. Posiadam odtwarzacz Blu Ray Samsung BD-P1400. Ostatnio zaktualizowalem firmware, takze odczytuje mi juz maetrial HD nagrany na zwykla plye DVD, co prawda mozna zapisac w ten spsoob tylko 20 minut a na DL 40 ale generalnie nie to jest przedmiotem mojego pytania.
ogolnie chodzi mi o to czy plyta dvd ma ajkis mniejszy bitrate niz plyta Blu Ray??? Pytam poniewaz nagrywając material HD na owej DVD film troszke klatkuje, tzn nie jest super plynny. Wyglada to tak jakby problemem byl format ntsc, bo tak jest nagrany film. ale wiem ze ten odwarzacz czyta zarowno ntsc jak i pal bo jesli chodzi o filmy w SD to wszystko dziala plynnie wiec podejzewam ze w HD tez czyta zarowno ntsc jak i PAl. No i tak zacząłe się zastanawaic ze owszem mozna nagrac material hd na plyte dvd DL ale moze trzeba by zmniejszyc bitrate, moze po prostu plyta dvd nie moze obsluzyc bitrate na poziomie 20kbps (taki ustawilem) Wlasnie probuje nagrywac z mniejszym bitrate wiec zobaczymy czy to cos pomoze. Moze jakies sugestie.

poniedziałek, 26 stycznia 2009, 19:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]