Teraz jest poniedziałek, 24 czerwca 2019, 16:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Problem z odtworzeniem pliku 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Problem z odtworzeniem pliku
Witam mam taki problem , otóż chciałem nagrać na przenośny dysk twardy film z tunera cyfrowego tv.kablowej który ma wejście usb i na dysk zewnętrzny można sobie nagrywać z tv.model tunera to Ferguson Ariva 100 Cable pliki po nagraniu na zewnętrzny dysk twardy podłączony pod ten właśnie tuner zapisują się na dysku w formacie ALIDVRS2 problem w tym tkwi że żadnym odtwarzaczem na kompie nie mogę tego pliku odtworzyć.Gdy podłączę dysk ponownie pod tuner kablem usb wówczas bezproblemowo mogę ten plik odtworzyć.Mnie chodzi konkretnie aby móc go skopiować na dysk twardy komputera tam zaimportować plik do danego programu montażowego i powycinać w nim np.reklamy i połączyć już w całość itd.Co zrobić aby plik był widoczny na komputerze ?Wszystkie kodeki itd.mam wgrane do systemu a pierwszy raz się spotkałem z takim systemem pliku po nagraniu.Przeważnie obrabiam format MPEG 2 oraz MPEG 4 a tu po nagraniu filmu z tv.chodzi mi tylko konkretnie o samą fonię.Dlatego muszę dokładnie po montować dany materiał a gdy już jest wszystko zmontowany tylko z owego pliku exportuję ścieżkę dźwiękową do pliku wav , będę wdzięczny za pomoc jak ten problem rozwiązać.

Mugen Max SCMGD-1000
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Asus RTX 2070 Strix 8 GB DDR6
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Pioneer BDR-S09XLT
Chieftec: CFT-850G-DF

sobota, 23 kwietnia 2011, 11:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]