Teraz jest środa, 26 czerwca 2019, 18:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Main concept - ustawienia 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Main concept - ustawienia
Mam pytanie odnośnie ustawień. Pobawiłem się właśnie różnymi ustawieniami z codeca main concept i porównywałem je ze sob oraz z ustawieniami premiere.
Pierwsze pytanie- jakie znaczenie ma wybór ustawień nowego projektu? Ustawiałem podstawowy wybór hdv 1080i25 z opcji dostępnych w premierce. Następnie używałem kodeków wbudowanych w program oraz tych z mainconcept. Oba działały, obraz po konwersji się niczym nie różnił
Następnie wybrałem ustawienia nowego projektu z ustawień, które doszły dzięki mainconcept HDV 1080 50i (dodatkowe pytanie-jaka różnica jest pomiędzy tym wyborem, a wyborem blu-ray 1080i??). Na tych ustawieniach przy konwersji również używałem wbudowanych ustawień jak i tych z mainconcept. W obu przypadkach wszystko wygladało identycznie.

Pytanie odnośnie ustawienia. Jakie ustawienie powinienem wybrać jeżeli film ma być jako płyta dvd blu ray? Bawiłem sie mpeg 2 hdv hd2 oraz mpeg 2 blu ray disc (hdmv)- z tym, że przy tym ustawieniu konwertuje do 1920*1080. Jakie parametry dźwięku powinienem wybrać do plyt odtwarzanych na dvd? Dolby digital pro, aac czy mpeg?

czwartek, 12 maja 2011, 21:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]