Teraz jest środa, 23 października 2019, 00:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Najlepszy do kompresji 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Najlepszy do kompresji
Jaki jest najlepszy program do kompresji ? a moze to nie program tylko
kompresor np. DivX ma zasadnicze znaczenie ? Dotychczas uzywalem Gordiana Knota ale jest on darmowy jakosc jest dobra ale w czasie przewijania film sie dławi (np. głos leci a obraz przez chwile stoi w miejscu po czym nadrabia skaczac w przyspieszonym tempie) i pomyslalem ze moze lepiej kupic jakis lepszy program. Gdy ogladam inne filmy przewijanie jest "bezbolesne" i po ulamku sekundy pojawia sie ladnie obraz i dzwiek. Czy to wina programu kompresora czy ustawien ?

czwartek, 28 sierpnia 2003, 19:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Gordian Knot
Nie wiem jak zrobłeś tego divx ale domyślam się że kompresj dzwięku przebiegała razem z kompresją obrazu. Wtedy tak się często dzieje (niestety) pewnie masz słabego kompa (może za słabego), a poza tym programy sobie z tym za dobrze nie radzą. Ja ci polecam stronkę http://divx.howto.pl/ i aktykuł "GK+DivX 5.02+AC3". Po zastosowaniu tych rzeczyy nie będziesz miał takich problemów.

piątek, 29 sierpnia 2003, 15:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
no dzieki, ale kompa mam raczej dobrego: Athlon 2000+ 256DDR, HDD 60GB 7200rpm, GeForce 4MX 64MB DDR. Chyba powinno wystarczyc...

sobota, 30 sierpnia 2003, 00:19
Nowy
Nowy

Komp jest ok może więcej Ram masz na pewno zaśmiecony system najlepiej jak by był na osobnej partycji na której nic więcej nie instalujesz, ja mam 2x60 Gb system 5, 40 na instalki i programy reszta na zgrywanie materiału i pliki wynikowe po kompresji. Dyski spięte w raid.

niedziela, 28 września 2003, 23:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]