Teraz jest poniedziałek, 14 października 2019, 01:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Bardzo proszę o pomoc :( 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Bardzo proszę o pomoc :(
Witajcie !
Mam bardzo uciążliwy problem, mianowicie wykreowałem slideshow ale chce go otworzyć na dvd stacjonarnym, i tu pojawia się problem. Zapis 22minut trwa 8 godzin a oto parametry zapisu : rozdzielczość 1280x720 30 fps Format Xvid ale rozszerzenia pliku wyświetla AVI. Wszelkie próby zapisania pokazu jako dvd spaliły na panewce. Wielokrotne konwertowanie za pomocą AnyVideo Convertera również (ale tutaj ja mogę coś źle ustawiać), i tutaj z pokłonem proszę o pomoc jak to Prze Konwertować i za pomocą jakiego programu by pokaz był w dobrej jakości w telewizorze i dvd go odczytało ? dodam że występuję kilka wstawek video i duża ilość efektów na fotkach. Bardzo proszę o pomoc w mojej sprawie będę zobowiązany.
Pozdrawiam
PlusMinus

niedziela, 29 lipca 2012, 02:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Bardzo proszę o pomoc :(
Sciagnij sobie ProShow Gold lub Producer (15-dniowy trial) uzywam od kilku lat, duze mozliwosci, dosc prosty, zapis na DVD/BD lub do pliku (duzo roznych formatow)

niedziela, 29 lipca 2012, 03:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

"Sciagnij sobie ProShow Gold lub Producer (15-dniowy trial) uzywam od kilku lat..." - TY PIRACIE ! :)

niedziela, 29 lipca 2012, 08:17
Nowy
Nowy

:) Ten pokaz właśnie jest w tym programie zrobiony, i tu właśnie moje pytanie po zapisie do AVI "dostosowany film" na Laptopie wygląda dobrze ale już na DVD są "ścinki" natomiast z powodu tego że mam problemy z nagrywarką nie chce nagrać DVD bezpośrednio z poziomu programu, właśnie oceniłem konwersje z AnyVideo Convertora : DVD_PAL Kodek mpeg2video Rozdzielczość 720x576 Aspekt obrazu Auto Bitrate 8000 Frame 25. Na DVD się rozjeżdża obraz na boki i ucina spory kawałek po lewo i prawo i dalej przy efektach są "ścinki". Jeśli Macie jeszcze jakieś pomysły będę wdzięczny za podzielenie się wiedzą :)

PlusMinus

niedziela, 29 lipca 2012, 13:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Degenerado napisał(a):
"Sciagnij sobie ProShow Gold lub Producer (15-dniowy trial) uzywam od kilku lat..." - TY PIRACIE ! :)

Przeciez napisalem, ze 15-dniowy trial jest (no tak z tego co napisalem wynika, ze 15-dniowego triala uzywam kilka lat :) )

Co do problemu z nagrywaniem - tez kiedys tak robilem, czyli nagrywalem z poziomu programu, zdazaly sie problemy, teraz robie obraz plyty (jest w opcjach) i z tego obrazu nagrywam

niedziela, 29 lipca 2012, 17:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]