Teraz jest środa, 26 czerwca 2019, 02:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Jak to zrobić w Gordianie ? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jak to zrobić w Gordianie ?
Witam ekspertów. Do rippowania i kompresji materiału z DVD używam Gordian Knot i jeśli chodzi o DVD to wszystko jest OK. Mam problem jeżeli chodzi o materiał przechwycony z analogowej kamerki VHS. Jak wiadomo przchwycony z DVD materiał jest zapisany na HDD w plikach VOB. Progs DVD2AVI tworzy plik - skrypt z informacją o wszystkich VOBach dzięki temu Gordian "widzi" cały film przechwycony z DVD na kilku plikach powiedzmy po 2GB każdy. I teraz mój problem: mam przechwycony materiał z VHS za pomocą VirtualDuba. 13 min, rozdzielczość 640/480, fps 25. Materiał ma ok. 6GB. 2 pliki po 2GB i jeden plik ok 1,8GB. Jak zrobić żeby GordianKnot widział cały materiał a nie tylko ten jeden plik avi który sobie otworzę. Oczywiście mogę połączyć wszystkie aviki w jeden ale to nic nie da, bo Gordian i tak "widzi" tylko 2GB z tych sześciu które ma avik. Przychodzi mi na myśl, aby przekonwertować te aviki na voby i wtedy użyć progsa DVD2AVI, ale z kolie nie wiem czy wogóle da się pliczek z avika na voba zrobić.

czwartek, 13 listopada 2003, 15:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]