Teraz jest wtorek, 25 czerwca 2019, 02:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Tniemy na części 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Tniemy na części
jak podzielić wielki plik svcd ok 2 giga na części czy przy takiej operacji pogarsza się jakość obrazu?? ile takie coś trwa?? czy podajemy i on natychmiast dziel czy trzeba jeszcze raz kompresować??

czwartek, 25 grudnia 2003, 17:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja też mam takie pytanko mam problem mam film po konwersji z XVIDdo SVCD w TMPGE i jest on bardzo duży Windows pokazuje że ma 1.94GB
a chciałbym go podzielić jak dzile w TMPGE to Nero jak i Ulead DVD MovieFactory 2 pokazują komunikat o niezgodnym formacie z SVCD i go chcą zamieniać na ten właściwy a to przecież troszkę trwa...a ja już go zaminiłem i niechce jeszcze raz tego robić przez 6 godzinek...próbowałem w Nero i w Ulead klikać samo VCD bez S i to też nie pomagało oba programy przed wypaleniem chccą konwersować/zamieniać...:) gdy ładuje ten wielki plik do Nero bez dzielenia to Nero akceptuje format i chce wypalać ale niemoże bo za duży ale z formatem się zgadza w Ulead niemogę tego potwierdzić bo już w przeciwieństwie do Nero na samym początku nas informuje o wadza... Mam pytanko co mam teraz czynić i za pomocą czego bo niemam juz pojęcia proszę o pomoc

piątek, 26 grudnia 2003, 00:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

TMPEG to dobty wybór do dzielenia pliku naczęsci. Jkość się nie pogarsza. Do wypalania zastosujcie VCDEasy - może pomoże
Pozdro

piątek, 26 grudnia 2003, 20:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]