Teraz jest środa, 23 października 2019, 00:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Ulead Video Studio 7 problem 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Ulead Video Studio 7 problem
Witam
Mam kolejny problem - zmontowalem film w Ulead Video Studio 7.0 film ma 47 minut i zajmuje kolo 10 GB, pierwszy problem pojawil sie przy eksportowaniu zlozonego filmu na kamere - niestety nie uaktywnila sie opcja eksportowania filmu do kamerki, jest to mozliwe tylko z zapisanym filmie w formacie DV, tak wiec pelen rozpaczy ze bede musial usunac wieksza czesc mojego dysku wzialem sie do roboty i wygospodarowalem 12 GB filmu i zapisalem wczesniej zmontowany film do nowego pliku, tak tez powstal mi film z czym ze jestem rozczarowany (( po pierwsze czasem jaki sie on tworzyl ROBILEM TO 3 razy pierwsze 2 razy trwaly okolo 5 godzin ten ostatni zajal mojej maszynie 12 godzin dodam ze byl to ten sam film!! Po drugie CO NAJWAZNIEJSZE film zapisal sie w extra jakosci i w ogole ale gdy wchodzi moj podklad muzyczny MP3 glos strasznie zarywa ((( ciekawe jest to ze nie zawsze tzn przy niektorych mp3 zarywa momentami a przy niektorych praktczeni w ogole nie da sie go sluchac myslalem ze moze jednorazow sie zle zapisalo stad moje 3 proby niestety za kazdym razem bylo to samo (( czy ktos moze mi wyjasnic dlaczego tak sie dzieje? jak sobie z tym poradzic? chialbym nagrac ten cholerny film z podkladem muzycznym w tle a tu taka lipa ...
prosze wszystkich o pomoc! dodam ze mam Durona 800 256 Ram i hdd 40 GB, zy jest mozliwe ze sprzet sobie nie radzi z tym zadaniem i dlatego przy wkladaniu muzyki zacina? sie ten glos? OBRAZ IDZIE DALEJ, ... czekam na pomoc mam nadzieje ze ktos cos bedzie mogl pomoc

piątek, 5 marca 2004, 01:20
Nowy
Nowy

Post Re: Ulead Video Studio 7 problem
Witam,
Moze sprobuj przerobic mp3 na wav? Ja wstawialem jak do tej pory tylko wav'y i wszystko jest OK.
Robilem film na gorszym sprzecie PII 500, 256 RAM i 40GB hdd. Film trwal ponad godzine (62 min dokladnie) i przerabial sie na DV okolo 6 godzin. Podejrzewam, ze masz wolny dysk i stad ta roznica w czasie.

środa, 24 marca 2004, 19:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]