Teraz jest czwartek, 27 czerwca 2019, 12:27

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Kto wie czemu na K6 i 64MB RAM tna sie filmy?prosze o info 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kto wie czemu na K6 i 64MB RAM tna sie filmy?prosze o info
Na takim sprzecie powinny filmy juz chodzic a tu komp mowi" to se ne da" Tnie sie jak nic. Probowalem roznych kodekow i dalej bania. Dodam jeszcze ze filmy z gazet do ktorych jest dolaczany odtwarzacz chodza...dziekuje za pomoc z gory;)P.S.prosze o kontakt na maila: kristoff22@poczta.fm

środa, 21 kwietnia 2004, 20:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wtorek, 4 maja 2004, 12:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ostatnio edytowano czwartek, 30 września 2004, 15:18 przez jam3, łącznie edytowano 1 raz

wtorek, 4 maja 2004, 13:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

No chyba troszkecię tu poniosło, na cel300a chodzi mnustwo filmów divx a jak podkręcisz go do 450 to większość filmów chodzi bez problemu - tak naprawdę problemy zaczynają sie przy kompresji w divx5... ale też nie zawsze - wiem bo mam. Zauważyłem natomiast że zdecydowanie lepiej filmy divx odtwazają sie na w2000 niż 98se nie wiem czym to jest spowodowane, nie wiem taż dlaczego jedne filmy w divx5... na takim sprzęcie chodzą a inne nie.
A co do filmów z gazet to kupiłeś kiedyś takową - chyba nie bo wiedzialbyś że w większości te filmy odpalają się przez jakieś dziwaczne programy które używaja jeszczebardziej dziwacznych programów do odtważania ale nie spotkałem jeszcze filmu z gazety nagranego w divx - mam 4 bajki kupione dla bratanka z biednych gazet dla znudzonych życiem Pań?

A wracając do tematu to można :
- zmienić iloś kolorów na pulpicie z 32 na 16
- jak masz divx5.2 (polecam) to w start->programy->divx-> decoder-> Configuration utility nastepnie przejdz do zakladki Quality Settings i zaznacz Smooth Playback i Double Buffering

To może (ale nie musi) pomóc :) u mnie niekiedy pomagało a niekiedy nie

Może ktos zna inne sposoby... ??? Chętnie się dowiem:)

ps Jem3> Zauważylem że na forum wciąż probujesz komuś "dogryzać", pytanie po co ???

p2 sory za orty jak sa - jestem dyslektykiem:(

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 19:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ostatnio edytowano czwartek, 30 września 2004, 15:22 przez jam3, łącznie edytowano 1 raz

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 20:40
Moderator
Moderator

a tak do przemyslenia dla adm. borda moze by wrescie odebrac prawo glosu niezalogowanym :idea:

Sorki Jam3 ale niestety, nie wydaje mi sie, że byłby to dobry pomysł... Ideą Internetu jest anonimowy dostęp do wszelkich danych itp. Logowanie jest dobrowolne a dyskutować może każdy oby tylko grzecznie i na temat :-)

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 21:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jam3 napisał(a):
a tak do przemyslenia dla adm. borda moze by wrescie odebrac prawo glosu niezalogowanym :idea:

Sorki Jam3 ale niestety, nie wydaje mi sie, że byłby to dobry pomysł... Ideą Internetu jest anonimowy dostęp do wszelkich danych itp. Logowanie jest dobrowolne a dyskutować może każdy oby tylko grzecznie i na temat :-)

widzisz tu się nie zgoodzę na zdecydowanej większości bordów tak jest ,ze tylko zalogowani maja prawo głosu
dla gosci sa wyjatki w tematach typu giełda, ogolne,problemy z bordem itp
ale rozumiem ,ze tu jest tak przyjete ihmo niepotrzebnie
i nie chcecie tego zminiac
rozumiem Piotrek,ze występiłeś tu jako funkcyjny :wink:
czy tez jako user 8)

ps. a ten dostep do danych anonimowy imho romatyk z Ciebie wyszedł :wink:

ps.

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 21:52
Moderator
Moderator

rozumiem Piotrek,ze występiłeś tu jako funkcyjny czy tez jako user 8)

W tym przypadku bardziej jako user - nie ja tu ustalałem zasady ale zgodziłem się pomóc ich przestrzegać. A co do romantyka to... nie wiem co Ci odpowiedzieć.
Powiedz mi tylko co daje zalogowanie ? Czy przez to, że jesteś zalogowany wiem kim jesteś ? A jest dużo ludzi, którzy wpadają tu po jednorazową pomoc i nie mają ochoty się rejestrować...

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 23:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jam3 napisał(a):
rozumiem Piotrek,ze występiłeś tu jako funkcyjny czy tez jako user 8)

W tym przypadku bardziej jako user - nie ja tu ustalałem zasady ale zgodziłem się pomóc ich przestrzegać. A co do romantyka to... nie wiem co Ci odpowiedzieć.
Powiedz mi tylko co daje zalogowanie ? Czy przez to, że jesteś zalogowany wiem kim jesteś ? A jest dużo ludzi, którzy wpadają tu po jednorazową pomoc i nie mają ochoty się rejestrować...

a/idea powstania internetu była ewidentnie wojskowa
b/chociazby to ,ze jak komus bedzie chciało poświęci pare minut na zarejestrowanie jest bardziej prawdopodobne,ze przeczyta chociaż FAQ :idea:

poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 23:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]