Teraz jest środa, 19 czerwca 2019, 15:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Co Wy robicie!? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Co Wy robicie!?
Co Wy robicie!?
Mam kamerkę (cyfrak) od roku i po tym okresie jej użytkowania, zgrywania materiału na PC i jego obróbce, myślę że doszedłem
do nie złych wyników (daleki jestem od przechwalania). Cały swój kunszt zawdzięczam jedynie metodzie prób i błędów,
nie korzystałem z internetu i różnych forów, ponieważ po prostu nie miałem dostępu do sieci. Być może dlatego tak dużo wiem
i potrafię zrobić w tej materii.
Od nie dawna mam dostęp do internetu i trafiłem na tą stronę i po tym co tutaj przeczytałem i napotkałem, uważam że pisuje
tutaj banda gayów, mam na myśli wyłącznie tych którzy udzielają porad.
Siedząc kiedyś u fryzjera z nudów wpadła mi w ręce jakaś gazetka dla nastolatków (Bravo Girl czy coś takiego) i identycznie
jak na tym forum wypowiedzi były tej samej jakości i klasy. Jeśli ktoś ma jakiś problem i pyta o radę to należy mu po prostu
odpowiedzieć, a nie mydlić oczy i udawać że coś się wie. Wydaje się wam pedały, że im więcej będziecie pozostawiali
niedopowiedzeń to będziecie ważniejsi i będzie jeszcze więcej pytań, byście mogli zaistnieć przez następne pięc minut.
Moderatorów tych forum powinno się karać, bo to jeszcze większe cioty, ponieważ pozwalają na funkcjonowanie takich postów.
Odnosi się wrażenie, że to 15-latkowie, którzy mają teraz egzaminy w gimnazjach i nie mają czasu się tym zająć co do nich
należy.
Zróbcie coś aby było to forum dla wszystkich ale z poradami fachowców, a nie stekiem lakonicznej paplaniny, po za nielicznymi
wyjątkami.

niedziela, 9 maja 2004, 11:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jak masz kompleksy to do lekarza. Jak chcesz zabrać głos to się zaloguj. Wstydzisz się skąd pochodzisz jakiego masz e-maila itp. No ale to Twój problemik nie nasz.

niedziela, 9 maja 2004, 11:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no i znalazł się ... wyzywać ludzi od debili każdy potrafi - a już na pewno anonimowo. jak się nie podoba to nie czytaj !

niedziela, 9 maja 2004, 12:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Co Wy robicie!?
Ktoś napisał(a):
Co Wy robicie!?
Wydaje się wam pedały, że im więcej będziecie pozostawiali
niedopowiedzeń to będziecie ważniejsi i będzie jeszcze więcej pytań, byście mogli zaistnieć przez następne pięc minut.

Pewnie jakiś pedał wykorzystał Cię seksualnie i pozostał Ci uraz na małym móżdżku ??? :lol:

niedziela, 9 maja 2004, 15:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Moderator mógły wykasować ten wątek i posty tego poszkodowanego młodego człowieka.

niedziela, 9 maja 2004, 15:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 9 maja 2004, 16:18
Moderator
Moderator

stekiem lakonicznej paplaniny, po za nielicznymi
wyjątkami.

Może wskaż te nieliczne wyjątki to będziemy się na nich wzorować, dzięki czemu staniemy się lepszymi pedałami.
Cóż... co do piętnastolatków to mam dwa razy więcej lat, żonę (dziwne u pedała - nie ?) i dziecko w drodze. Pojawiając się na tym forum i głosząc takie zarzuty udowodniłeś, że sam jesteś największym ... (nie użyję Twojej nomenklatury), zresztą domyśl się sam - jeśli myślenie nie jest Ci obce.
Proponowałby pozostawienie tego wątku bez dalszych wypowiedzi. Nie zniżajmy się do takiego poziomu....

niedziela, 9 maja 2004, 21:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post re
No i uderz w stół, a pedały się odezwą, a do tego takie głupie, że nie zrozumiały sedna sprawy. Poobrażały się cioteczki jak je nazwałem, a nie wyciągnęły wniosków co do swojej fachowości. Misiek ma rację nie ma co się zniżać do waszego poziomu.Żegnam

niedziela, 9 maja 2004, 21:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
kolego.. chyba sie zapomniales ..masz 13 lat czy co
jak juz jstes taki specjalista to sie pochwal daj linki do swoich prac .. moze jakies portfoilio pokaz .. bo puki co gadasz bzdury

smiac mi sie glosno chce jak czytam twe lamerskie wywody .... piszez zze nie kozystales z internetu wiec sie q@#$ odzywaj i nie ucz ludzi jak maja pisac ... jak chcesz cos madrego wniesc to w nie taki sposob
kultury osobistej to chyba u ciebie sie nie uswiadczy ...
idz skad zes przyszedl .. piluj dalej avermedie 98 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szkoda slow na takich burakow

środa, 12 maja 2004, 00:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Przecież widzicie, że to jakiś Trol próbujący wzbudzić zament na forum.
Olejmy go wszyscy....

sobota, 12 czerwca 2004, 07:01
Moderator
Moderator

Przecież administrator tego forum z pewnością w pliku log ma odnotowane z jakiej domeny przychodzącej dnia Nie Maj 09, 2004 8:13 pm był dodany ten post i tak naprawdę można do internetodawcy takiego delikwenta zgłosić, by pozbawiono go przybytku, którym się nie umie posługiwać zwanym Internet, a nawet można takiemu narobić nie małego smrodu. Sam również administruję sporą sieć i dokłądnie wiem z jakiego miasta, kiedy była wizyta na którejś z moich stron i kto jest usługodawcą internetowym mojego gościa.
Tak na marginesie może by, wywlec na wierzch nazwy domen lub adresy IP tuż pod datą wpisu przy każdym poście, może to uchroniło by nas przed wpadającymi gośćmi z zaledwie roczną praktyką, którzy jako fachowiecy już - grają ekspertów doradzających niekiedy idiotyzmy, lub bluźniących jak w tym przypadku.
Pozdrawiam gorąco.

sobota, 12 czerwca 2004, 09:22
Moderator
Moderator

Przecież administrator tego forum z pewnością w pliku log ma odnotowane z jakiej domeny przychodzącej dnia Nie Maj 09, 2004 8:13 pm był dodany ten post i tak naprawdę można do internetodawcy takiego delikwenta zgłosić,

Na pewno Admin może dużo ale Administrator tego forum niezbyt udziela się w administrowanie, kreowanie i pilnowanie tego co się tu dzieje. Wiem, że to "duże" forum z masą postów ale skoro ktoś podejmuje się do stworzenia takiego forum powinien też zadbać troszkę o jego "życie". Daleki jestem od krytykowania kogokolwiek bo napewno są różne tego przyczyny i mogę jedynie polecić inne rozwiązania znane mi z innych for: otóż Administratorzy często wchodzą w współpracę z innymi użytkownikami i mianują ich tzw "Moderatorami". I tak różnymi działami administrują różni moderatorzy, którzy mają większe prawa dostępu niż zwykli użytkownicy. Mogą np. ingerować w treść postów usuwając przekleństwa, obelgi itp. lub zgłaszają poważniejsze "przestępstwa" Adminowi, który może zająć się delikwentem poważniej. Wiem, że to jest bliskie cenzurze dlatego Moderatorami mogą być ludzie sprawdzeni, którzy sami sobą reprezentują jakiś poziom. Uzyskuje się wtedy większy ład i porządek oraz eliminuje takich niewyżytych pseudofachowców.
AMEN

PS. Ale się nagadałem :-)

sobota, 12 czerwca 2004, 13:20
Stały bywalec
Stały bywalec

Co się tak boicie kilku słów krytyki, jeżeli była by nie prawdziwa to nikt by się słowem nie odezwał.

sobota, 12 czerwca 2004, 22:04
Moderator
Moderator

Ludzie !! A gdzie wolność słowa ?
Co się tak boicie kilku słów krytyki, jeżeli była by nie prawdziwa to nikt by się słowem nie odezwał.

Niby tak ale spotykając się z wypowiedziami typu "Ale z Was debile" czy podobnymi ciężko zakwalifikować to do wolności słowa. Krytyka sama w sobie nie jest niczym złym, a często jest bardzo pożądana ale musi być to krytyka konstruktywna napisana bez obelg i poparta wiedzą.

Cytuj:
pisuje tutaj banda gayów

Cytuj:
Wydaje się wam pedały, że im więcej...

Cytuj:
to jeszcze większe cioty

Czy powyższe przykłady uznajesz za "wolność słowa" ?

sobota, 12 czerwca 2004, 23:01
Moderator
Moderator

Nie w tym rzecz poliot ! Nikt z nas nie ma obowiązku udzielania się na forum, wiele odpowiedzi i porad - "jak zrobić, czy jak powinno być "jakie wielu z nas udziela, są odpowiedziami na tematy, w których nam nikt nie podawał ręki, do wielu rzeczy dochodziło się metodami prób i błędów, niekiedy długą ciężką drogą, wieloma zmarnowanymi godzinami i niekiedy nośmikami w postaci kiepsko wypalonych krążków czy innych takich wliczonych strat na trening. Teraz skoro ktoś dostaje w ciągu paru minut odpowiedzi na takie zagadnienie bez żadnego wysiłku, to chyba należy to chwalić i pielęgnować, a nie gnoić i kopać i to bez względu na to czy odpowiedź jest mniej lub bardziej trafna. I myślę że to najbardziej boli, nie tam jakieś gówniarza słowa wulgaryzmy, obelgi którymi dzieciak chciał zabłysnąć (to akurat wszyscy zlewają). Wielu, bardzo wielu umie coś dzisiaj zrobić dzięki temu forum.
Pozdrawiam gorąco

sobota, 12 czerwca 2004, 23:46
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona