Teraz jest środa, 26 czerwca 2019, 12:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 randerowanie - kompilacja - wypalanko DVD 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post randerowanie - kompilacja - wypalanko DVD
1. Przechwyt z analoga do Avika Pinnacle 9 obraz na dole ma 3-4 mm mieniący się pasek. Jak zrzycam przez Windvd paska nie ma ale obraz jest w pionie wydłużony. Nie mogę sprawdzić czy na TV będzie pasek widoczny bo jest następna sprawa.
2. Projekt AVI randeruje i niestety wylatuje mi z hasłem kompilacja nie dokończona w miejscu gdzie staje na projekcie jest pionowa przerywana linia.
Pytanie czy z analoga (obraz z kamery bezpośrednio) paskiem nie przejmować się bo może go nie widać na DVD.
Z czego wynika to przerwanie kompilacji.
Miejsce jest - foldery robocze na osobnej partycji. DVD nagrywa inne pliki DVD - nero sobie radzi ale nie wiem jak zintegrowane narzędzie w studio 9 to robi. Jak ktoś zechce niech coś poradzi - może coś przeoczyłem. Poza tym jestem laikiem i chetnie posłucham jakim bardzo.

czwartek, 2 września 2004, 20:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja po zrzuceniu z magnetowidu VHS poprzez karte TV na komputer, chciałem robic z tego materiału płyte DVD. Po zaimoprtowaniu do Pinnacle miałem problemy. Wszystko znikneło, gdy najpierw przekonwertowałem materiał przez (chyba, bo juz nie pamietam) XVideoConverter. Wyszły mi całkiem dobre płyty DVD-Video z aktywnym menu.

poniedziałek, 6 września 2004, 20:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]