Teraz jest wtorek, 15 października 2019, 03:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Eksport z Ap 6.5 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Eksport z Ap 6.5
Witam Serdecznie.Mam problem dotyczacy czestego "wieszania" sie komputera podczas eksportu w Ap6.5 na format dvd.przeczytalem na internecie ze jest mozliwosc zainstalowania do ap pluginu avisynth. Chcialbym zeby tylko project byl jako serwer a innym programem kompresowac (TMPGEnc) materiał czy jest taka mozliwosc jesli tak to jak to zrobic Bardzo prosze o odpowiedz, poniewaz nie mam juz siły do tego. nie wazne w jakim czasie to zrobi byle to zrobil a nie zawieszl sie. Pozdrawiam serdecznie. :cry:

wtorek, 28 września 2004, 00:09
Bywalec
Bywalec

Post Pamięć
Ja miałem taki problem. Zmniejszyłem troszkę ustawienia pamięci w BIOSIE i już było wszystko OK.
Może to pomoże.
Pozdrawiam
Lantos

środa, 17 listopada 2004, 11:48
Bywalec
Bywalec

Post Re: Eksport z Ap 6.5
shadovwv napisał(a):
Chcialbym zeby tylko project byl jako serwer a innym programem kompresowac (TMPGEnc) materiał czy jest taka mozliwosc jesli tak to jak to zrobic Bardzo prosze o odpowiedz, poniewaz nie mam juz siły do tego. nie wazne w jakim czasie to zrobi byle to zrobil a nie zawieszl sie. Pozdrawiam serdecznie. :cry:

moze ucze niektorych lenistwa, bo pisalem o tym juz kilka razy, ale nie jestem zyla 8) :
http://members.lycos.co.uk/cactoos/video/premiereasserver/premiereasserver.htm

czwartek, 9 grudnia 2004, 10:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post AP65
Amatorsko robie to tak:
1. Chwytam w Vegas Video 3.0 - dzieli na klipy, z tym podziałem jest mi lepiej.
2. Montuję w AP 6.5
3. Eksportuję osobno Video i Audio przez File-Export-Mowie dalej Settings i zaznaczam raz Audio raz Video. Inaczej TMPGEnc nie widział mi materiału Video.
4. Odpalam TMPGEnc konwertuje do MPEG 2.
5. Przygotowuję i wypalam płytke DVD w programie, który dostałem wraz z nagrywarką, niestety teraz nie pamiętam czy to na pewno Sonic My DVD.
Co do zawieszania się komputera nie potrafię odpowiedzieć przyczyn może być wiele. Mój sprzęt na razie nie jest silny to tylko P III - 600, HDD 20 GB i 80 GB, RAM coś ponad 400 MB.

czwartek, 9 grudnia 2004, 11:16
Stały bywalec
Stały bywalec

Kup sobie program Pinnacle Instant CD/DVD. Film z abobe zapisz do pliku avi czyli takiego samego jak plik wejsćiowy (musisz mieć pojemny dysk). Teraz możesz go wypalić po dokonaniu autoringu właśnie tym programem Instant CD/DVD nastawisz 100% jakości filmu i będziesz miał około godziny filmu o obrazie żyleta (oczywiście na ekranie TV nie monitora) aby było w miarę na na monitorze najlepiej do formatu Xdivix jak masz w powyższych wypowiedziach.

czwartek, 9 grudnia 2004, 11:45
Stały bywalec
Stały bywalec

Kup sobie program Pinnacle Instant CD/DVD. Film z abobe zapisz do pliku avi czyli takiego samego jak plik wejsćiowy (musisz mieć pojemny dysk). Teraz możesz go wypalić po dokonaniu autoringu właśnie tym programem Instant CD/DVD nastawisz 100% jakości filmu i będziesz miał około godziny filmu o obrazie żyleta (oczywiście na ekranie TV nie monitora) aby było w miarę na na monitorze najlepiej do formatu Xdivix .

czwartek, 9 grudnia 2004, 11:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]