Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 20:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 problemy z nero vision 2 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post problemy z nero vision 2
od niedawna ripuje divixy na dvd w nero vision 2 wychodza z tego filmiki niezlej jakosci tylko nie wiem czemu dzieli mi ten film na 2 czesci np 2i 1.5 GB , ale najwiekszy klopot mam z napisami wiekszosc avikow ma plik z polskim tekstem oddzielnie od filmu , nie wiem jak zrobic zeby po otworzeniu filmu w kinie domowym dolaczalo mi tez polskie napisy lub jak nadpisac na stale napisy na film . Jezeli macie jakies lepsze programy to chetnie bym je wyprobowal ale dajcie dobre namiary i jakis opis uzytkowania . ps nagrywam na esperanzach dvd+r x4 w lite-onie

środa, 24 listopada 2004, 12:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post kontakt
mile widziany takze kontak na mail martiner123@wp.pl lub gg 3089065

środa, 24 listopada 2004, 12:15
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Spróbuj za pomocą VirtualDub. Napisy wklejasz do filmu na stale. Opis tej czynności jest w sieci, poszukaj.
Drugi, ciekawszy w/g mnie, jest program Ulead DVD Workshop. Można wstawić kilka plików z napisami, a włączamy je normalnie przez pilot w czasie odtwarzania. Niestety z braku czasu jeszcze nie robiłem tym programem, ale małe próby były i wiem, że działa. W programie tym można dodatkowo umieścić drugą i następna ścieżkę dźwiękową.
Program ściągniesz stąd:
Http://www.ulead.com/download/trial.htm
Gdyby Cię zainteresował pierwszy sposób i nie wiedziałbyś jak to zrobić, a szukanie w necie Ci nie wyszłlo, to pisz.

środa, 24 listopada 2004, 19:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja podaję sprawdzony sposób http://forum.divx.pl/viewtopic.php?t=6088 - sam przerabiałem kilka divx'ów i efekty są naprawdę dobre. Jeden warunek to w miarę sensowne bitrate powyżej 700 kbs.

środa, 24 listopada 2004, 20:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
dzieki chłopcy za porade postaram sie dokladnie obadac sprawe tych programikow z napisami dzieki za linki. Jezeli wieci cos o tym to powiedzcie czemu w nero vision dzieli mi kazdy film na 2 czesci nic takiego nie ustawialem , Z pewnoscia nie celowo . I prosze takze o polecenie jakiegos programu do zrobienia fajnego menu pod dvd . Dzieks za wszystko

czwartek, 25 listopada 2004, 16:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
cze zainstalowalem sobie Ulead dvd workshop 2 to moze byc fajny programik widze ze ma nawet funkcje robienia menu , jest tylko jeden maly ale niszczacy mnie problemik w angielskim jestem słaby jak w demokracji Łukaszenko , czy moglby mnie ktos przeprowadzic w miare jasny i nieskomplikowany sposób przez przerobienie tego filmu z avi na dvd i dodanie w menu polskich napisów , HILFE !!!

czwartek, 25 listopada 2004, 21:08
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]