Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 20:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 TMPGEnc DVD Author pomocy 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post TMPGEnc DVD Author pomocy
Witam,

Za pomocą tego programu zrobiłem płytkę DVD z menu (kilkanaście scen/rozdziałów). O ile na komputerze chodzi dobrze to na odtwarzaczu dvd nie ma możliwości wyboru sceny. Owszem odtwarza całość ale konkretnej sceny wybrać nie można. Czy jest na to jakiś sposób? A może w tym programie tego nie da się zrobić? Jeśli tak to jaki program jest do tego dobry?

Pozdrawiam
Tomek

czwartek, 13 stycznia 2005, 21:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Widocznie w ustawieniach nie wlaczyles Track menu. Skoro zrobiles sceny powinno byc wlaczone Main Menu i Track Menu.
Robi sie to na etapie ustalania wygladu menu. Nie mam programu teraz pod reka ale gdzies szukaj project setting albo menu setting / edit - jakos tak. Dojdziesz z pewnoscia, bo to jest na wierzchu.
Mozna wlaczyc Auto, Main menu and track menu, only main menu, only track menu i cos tam jesczze. Mozna tam tez wlaczyc ruchome obrazki w menu, ruchome tlo (use audio BGM - dzwiek z tego pliku bedzie w menu) (trzeba najpierw je zrobic jako mpeg2) z dzwiekiem i ustalic dlugosc jego trwania.
Ten program jest bardzo prosty ale daje duzo mozliwosci. Rozni sie jedynie tym od bardziej rozbudowanych, ze tu wszelkie efekty trzeba osobno przygotowywac, a program je tylko odpowiednio wstawi i ustawi. Jak dla mnie to niezle rozwiazanie. Niezawodny.

wtorek, 8 lutego 2005, 23:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]