Teraz jest piątek, 17 sierpnia 2018, 04:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 DVD workshop 2 - problem z buttonami. 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post DVD workshop 2 - problem z buttonami.
Mam nadzieję, że uda mi się wyjaśnić na czym polega problem :)

Dla jednego pliku tworzę sobie 2 chaptery - pierwszy to cały plik jaki ma być odtwarzany po kliknięciu na przycisk, a drugi to tylko kilka sekund pliku które mają być odtwarzane w pętli (to właśnie ma być przycisk animowany).
I problem polega na tym, że kiedy przeciągam ten drugi chapter jako przycisk, to nie mogę ustawić w playliście, żeby po kliknięciu w przycisk odtwarzany był chapter 1 czyli cały plik bo kiedy dodaję do playlisty chapter 1 to automatycznie zmienia mi się wygląd przycisku na chapter 1. Mam nadzieję, że jest to w miarę zrozumiałe :) Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Ps. Gdzie w dvd workshop zmienić język na polski, ewentualnie skąd zdobyć polską wersję tego programu?

niedziela, 23 stycznia 2005, 01:35
Stały bywalec
Stały bywalec

Polski język jest w zaawansowanych funkcjach tekstu tego programu, tam musisz poszukać (na pewno jest) ja czasami kombinuję pisząc w menu tworząc polskie znaki jako druki tekst, np. chcę mieć ''ó'' to piszę ''o''o i piszę znak srednika (') i nanoszę go nad literę o i mam ''ó'' to samo robię z ę itd. Jeżeli chodzi o chaptery to musisz aby mieć inne ujęcie w menu niż odtwarzany przedział wyciąć sobie ten skrawek z filmu jakimś innym programem inaczej go nazwać zaiportować do workshopa a następnie nanieść na buton wcześniej ustalony jako porządany chapter.

poniedziałek, 24 stycznia 2005, 16:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Polski język jest w zaawansowanych funkcjach tekstu tego programu, tam musisz poszukać (na pewno jest) ja czasami kombinuję pisząc w menu tworząc polskie znaki jako druki tekst, np. chcę mieć ''ó'' to piszę ''o''o i piszę znak srednika (') i nanoszę go nad literę o i mam ''ó'' to samo robię z ę itd.

Jest znacznie prostszy sposób aby uzyskać polskie znaki. Otwórz dowolny edytor tekstowy napisz tekst który cię interesuje zaznacz go i wybierz opcje kopiuj , następnie kliknij miejsce w Workshopie w miejscu gdzie ma być twój tekst i wciśnij Ctrl+V, proste prawda.

Pozdrawiam.

poniedziałek, 24 stycznia 2005, 17:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Polski język jest w zaawansowanych funkcjach tekstu tego programu, tam musisz poszukać (na pewno jest) ja czasami kombinuję pisząc w menu tworząc polskie znaki jako druki tekst, np. chcę mieć ''ó'' to piszę ''o''o i piszę znak srednika (') i nanoszę go nad literę o i mam ''ó'' to samo robię z ę itd. Jeżeli chodzi o chaptery to musisz aby mieć inne ujęcie w menu niż odtwarzany przedział wyciąć sobie ten skrawek z filmu jakimś innym programem inaczej go nazwać zaiportować do workshopa a następnie nanieść na buton wcześniej ustalony jako porządany chapter.

wielkie dzięki jeśli chodzi o chaptery to pomogło :) a o język polski to chodziło mi żeby program był po polsku a nie polskie znaki:) widziałem na jakimś screenie że ktoś ma język polski do workshopa...

poniedziałek, 24 stycznia 2005, 19:22
Bywalec
Bywalec

poniedziałek, 24 stycznia 2005, 20:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jasne że są spolszczenia do tych programów. Do Workshopa również ale to kosztuje , zresztą sam zobacz:)

http://lokalize.republika.pl/spolsz.html

poniedziałek, 24 stycznia 2005, 22:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]