Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 03:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 Pomocy nowa nagrywarka LG 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Pomocy nowa nagrywarka LG
Witam wszystkich. Wczoraj padła mi moja nagrywarka Teac. Kupiłem więc nową LG. Mój problem polega na tym że niemoge ustawić mniejszej prędkości nagrywania niż 4 RAZY w UMF 3. Wiadomo że najlepiej nagrywać jest jak najwolniej. Czy jest jakas mozliwość żeby nagrać tą nagrywarką wolniej niż 4 razy. Proszę o odpowiedz.

sobota, 19 lutego 2005, 16:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Pomocy nowa nagrywarka LG
matteo napisał(a):
Witam wszystkich. Wczoraj padła mi moja nagrywarka Teac. Kupiłem więc nową LG. Mój problem polega na tym że niemoge ustawić mniejszej prędkości nagrywania niż 4 RAZY w UMF 3. Wiadomo że najlepiej nagrywać jest jak najwolniej. Czy jest jakas mozliwość żeby nagrać tą nagrywarką wolniej niż 4 razy. Proszę o odpowiedz.

nie jest to do końca prawda, ze im mniejsza prędkośc tym lepsze nagranie
szczególnie na nowych nagrywarkach i płytach
x4 jest to bardzo optymalna
teoretycznie jest mozliwe
ale bardzo trudne
trzeba by napisać nowy bios aby obsługiwała mniejsze predkosci
ale czy to ma sens :?:

sobota, 19 lutego 2005, 16:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
nie wiem jaka ty masz lg. ja mam 4120B. z tego do sie dowiedzialem mozna palic plytki x4, x8, x12. kiedys palilem plytki x2 ale po zainstalowaniu XP z SP2 niezaleznie od plyty min. to x4 (choc nie gwarantuje ze wina lezy po stronie SP2).

niestety jam3 kolejny raz pisze bzdury bo u mnie plytki wypalane x4 tnely sie jak szalone w koncowej czesci.

pomogla zmiana biosu na nowy - producent sam pisze ze polepszyl jakosc wypalania w wypadku dvd -r.

jakbys dowiedzial sie czegos nowego napisz. chetnie poczytam.

piątek, 25 lutego 2005, 20:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

cze.
nie wiem jaka ty masz lg. ja mam 4120B. z tego do sie dowiedzialem mozna palic plytki x4, x8, x12. kiedys palilem plytki x2 ale po zainstalowaniu XP z SP2 niezaleznie od plyty min. to x4 (choc nie gwarantuje ze wina lezy po stronie SP2).

niestety jam3 kolejny raz pisze bzdury bo u mnie plytki wypalane x4 tnely sie jak szalone w koncowej czesci.

pomogla zmiana biosu na nowy - producent sam pisze ze polepszyl jakosc wypalania w wypadku dvd -r.

jakbys dowiedzial sie czegos nowego napisz. chetnie poczytam.

widac człowieku ,ze nie masz o niczym pojęcia sp2 nie ma nic wspólnego z predkością nagrywania
a jak o tym piszesz toś ignorant
ze ci się płyty tną to tylko swiadczy o tym ,ze nie umiesz wypalać- choc nawiasem mówiąc za grosz ci nie wierze
a taki chamski kit to mozesz wstawiać idiotą

sobota, 26 lutego 2005, 13:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ten twoj prymitywny i chamski ton swiadczy o wszystkim. a to ze piszesz o rzeczach o ktorych nie masz wiekszego pojecia potwiedzi pewnie wiele osob na tym forum.
poza tym gdybys umial czytac tobys sie doczytal dopisku o SP2 w nawiasie. a to czy mi wierzysz zwiasa mi i powisa.

sobota, 26 lutego 2005, 13:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ten twoj prymitywny i chamski ton swiadczy o wszystkim. a to ze piszesz o rzeczach o ktorych nie masz wiekszego pojecia potwiedzi pewnie wiele osob na tym forum.
poza tym gdybys umial czytac tobys sie doczytal dopisku o SP2 w nawiasie. a to czy mi wierzysz zwiasa mi i powisa.

widac ,ze lubisz pisac bzdety bez sensu bo jak nara poza chamstwem i beszczelnoscia niczego nie pokazujesz
ale jak widac taki jestes
ale to pewnie wina krasnali i plam na słońcu(oczywista za to nie gwarantuje :twisted: )

sobota, 26 lutego 2005, 13:49
Moderator
Moderator

Proponowałbym kolegom zawieszenie broni lub chociażby ignorancję i powrót do tematu.
A temat ten interesuje również i mnie. Kupiłem kilka dni temu nagrywarkę DVD LG 4163B i chciałbym się dowiedzieć jak zmusić ją do nagrywania z prędkościai niższymi niż x4.

Pozdrawiam

sobota, 26 lutego 2005, 15:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Proponowałbym kolegom zawieszenie broni lub chociażby ignorancję i powrót do tematu.
A temat ten interesuje również i mnie. Kupiłem kilka dni temu nagrywarkę DVD LG 4163B i chciałbym się dowiedzieć jak zmusić ją do nagrywania z prędkościai niższymi niż x4.

Pozdrawiam

imho nie zmusisz chyba, ze jak napisałem wczesniej napiszesz nowy bios do nagrywarki bo to on decyduje o tym
a producent takiego bios-u raczej nie zrobi bo raczej wie , ze wtedy jakosc nagrywania byłaby duzo gorsza

sobota, 26 lutego 2005, 15:48
Moderator
Moderator

nie zmusisz chyba, ze jak napisałem wczesniej napiszesz nowy bios do nagrywarki

OK - w takim razie biorę się za pisanie nowego biosu :-)

Pozdrawiam

sobota, 26 lutego 2005, 19:46
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Więc tak z tego co się dowiedzialem moją nagrywarke trzeba sfleszować. Kolega zrobi mi to w 15 minut o efektach was powiadomie. Pozdrawiam.........]

poniedziałek, 28 lutego 2005, 21:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]