Teraz jest wtorek, 14 sierpnia 2018, 22:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Mozna zrobic z jednego dwa a w druga stronę? jak i czym? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Mozna zrobic z jednego dwa a w druga stronę? jak i czym?
Sprawa byc moze banalnie prosta. Jest sobie DVD z filmem. Ktos chcial sobie zrobic kopie i okazało sie ze po zrzuceniu ma HDD calosc materialu to prawi 7GB danych. Zgadza sie? Spotkaliscie sie nie raz z tym na pewno. Pomysłowy Dobromil ze tak nazwe owego kolegę podzielił zawartosc na 2 plyty DVD i w ten sposob ma pierwsza z menu i czescia materialu a na drugiej dalszy ciag filmu. A ja mam teraz problem bo ten ktos pyta sie mnie czy mozna to odwrócic tzn zlepic z powrotem do materialu i obrobic tak (majac na uwadze straty jakosci) by calosc miescila sie na standardowej plycie DVD 4,7GB. Nadmieniam ze na 1 i drugiej plycie struktura plikow jest podobna tzn pliki ifo, vob'y itp. Czy ktos wie jak to polaczyc w sposob mozliwie najbardziej zautomatyzowany te dwie zawartosci w jedną?
Nadmieniam rowniez ze zarowno na 1 jak i drugiej plycie sa pliki pt. vob_01, czyli nazwy plikow sa te same na kazdej z plyt.
Bardzo prosze o merytoryczne odpowiedzi a nie utyskiwania w stylu: "a nie prosociej byloby gdyby on od razu itp" Pewnie ze prosciej i wiem ze jest mnostwo programow ktore od razu 7GB zawartosci skurcza tak material ze sie zmiesci na plycie. Ale ja mowie o sytuacji ktora juz zaistniala i szukam pomocnej rady. Pozdrawiam.

środa, 23 lutego 2005, 13:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wejdź do działu download na divx.pl http://divx.pl/download.php?page=0&id=015
Znjadziesz tam wiele ciekawych programów. Między innymi ten:
DVD2One 1.5.2
Opis: Program do konwesji dvd do dvdr/rw. Maksymalnie upraszczający tą konwersję. Umożliwia dodanie do dvdr menu i innch dodatków. Program może podzielić dvd na dwa dsyki dvdr, albo może zrekompresować obraz tak aby dopasować do rozmiaru dvdr. Umożliwia również łączenie 2 filmów na jeden dysk. Ponadto daje możliwość edycji napisów: zmiany kolorów, przeźroczystości, położenia na ekranie .

Ja nigdy tego nie robiłem, ale kto wie...

środa, 23 lutego 2005, 18:04
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]