Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 05:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 PowerBIT i Adobe Pro jak z tego zrobic DVD 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post PowerBIT i Adobe Pro jak z tego zrobic DVD
Witam serdecznie nigdy sie nie zawiodlem na forowiczach i dlatego znowu mam do Was pytanko. Stworzylem sobie projekt w Adobe Premiere Pro i teraz chce go wyeksportowac do DVD wiec robie sobie Export Video Realtime
(posiadam karte Video Matrox RTX 100) i tam wszystko wpisuje jak trzeba a przy pytanku i bitrate przechodze do takiego programiku jak PowerBIt tam podaje ilosc czasu jaki chce nagrac, w opcjach audio wpiuje 1 i 192 zaznaczam VBR no ioblicza mi bitrate dla wideo i dla audio sumuje to i taka wartosc wpisuje do Adobiego i wszystko pieknie ladnie idzie z ta roznica ze material 68 minutowy zajmuje mi 4,9 Giga to troche chyba za duzo no i mi sie nie miesci na plytke a wiem od fachowcow czyli od ludzi z Wammu iz powinno wyjsc okolo 90 minut. Co ja takiego robie zle moze ktos ma jakis pomysl lub rozwiazanie .Dla chcacych podaje teraz kilka szczegolow
Po pierwsze w PowerBicie jest takie pole jak features tam nic nie wpisuje jest 0 moze tam cos sie wpisuje.
Po drugie podczas renderowania w Pro wyskakuje mi komunikat o bledzie mianowicie pisza cos (niezbyt dobrz znam angielski) o niezgodnosci sprzetu z Matroxem (bzdura bo sprzet byl konfigurowany ze strony Matroxa) no jest tam cos takiego uzyj Force Render z czym to sie je nie wiem probowalem w helpie ale nic mi to nie dalo, co ciekawe material ten po calkowitym eksporcie jest ok nigdzie nie ma bledow.
Prosze jak ktos cos wie pomozcie, bez tego nie rusze za pierona tych plytek DVD a ludzie mnie juz przyciskaja do muru.
Bardzo prosze nie piszcie ze jakby co to zawsze moge nagrywac na 4 plytkach material 3 godziny w ostatecznosci biore to pod uwage
Z gory dzieki

czwartek, 19 maja 2005, 09:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Uzywam tego samego sprzetu (RTX 100 i AP Pro 1.) także skonfigurowanego przez kolegów z WAMM. Żadnych problemów. W pierwsze pole w Power Bit wpisz w minutach jakiej długości masz film. Pozostałe dane tak jak podałeś czyli 1 ścieżka audio i 192 mHz. Mnie zawsze wychodzi dobrze i film jest maksymalnej jakości. Ewentualnie możesz dla "bezpieczeństwa" odjąć ze 150 z wyliczonej wartości bitrate i musi być dobrze!
Pozdrawiam.
Sławek

czwartek, 19 maja 2005, 12:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Moze byc tak ze jeden z twoich pragramow liczy bitrate według

1Gbit= 1024^3 bit

a inny

1Gbit = 1000^3 bit

sobota, 11 czerwca 2005, 00:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]