Teraz jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 03:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 zatrzymuje obraz w DVD 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post zatrzymuje obraz w DVD
Nagranie DVD -R na moim sprzecie i kolegi wszystko działa prawidłowo na sprzęcie klienta blokuje sie po jakim czasie i wraca na początek filmu , na moim sprzecie stacjonarnym ( Panasonic VHS i DVD ) czasami widac drobne zachwianie obrazu ale nie powoduje to zatrzymania odtwarzania czyzbym zlewypalił płyte ?? od jakiegos czasu to robie i jak to dej pory jest to pierwsza reklamacja . klienta nagrywarke DVD NEC w kompie co mam zrobic dzieki za pomoc

środa, 1 czerwca 2005, 08:09
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Moim zdaniem są dwie opcje - pierwsza kupiłeś jakieś lipne płyty DVD, druga klient posiada bardzo stary odtwarzacz DVD i płyta przez Ciebie nagrana jest za szybko. Wg mnie powinieneś nagrać wolniej tą płytę i zobaczyć wtedy. Jeżeli będzie dalej to samo to sprawdź czy to nie wina płyt. Z tego co piszesz to raczej jest to ten pierwszy problem.

Pozdrawiam i powodzenia
ROBSON

środa, 1 czerwca 2005, 08:20
Nowy
Nowy

nośnikiem jest płyta TDK -R zakupiłem w Fotonie cena jest atrakcyjna wiec moze jakość nie za bardzo , klient zakupił nową nagrywarke DVD do kompa firmy NEC

środa, 1 czerwca 2005, 08:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Witam, wg mnie jeśli klient chce ogladać Twoj produkt w kompie to napewno musiałby sie zaopatrzyć w dobry program do odtwarzania np: Power DVD no i KODEKI- sam uzywam NECa i nie mam problemów z otwarzaniem palonych płyt DVD.
Moze sie myle, ale mówi się, ze komputerowe odtwarzacze DVD gorzej radzą sobie z palonymi płytani DVD niż z tłoczonymi w fabryce :0

Pozdro

środa, 1 czerwca 2005, 09:38
Nowy
Nowy

sprawdze dzis jeszcze raz projekt zakupie lepszą płyte i wypale jeszcze raz moze zginie problem dzieki za pomoc miłego dnia

środa, 1 czerwca 2005, 10:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeżeli ten klient ma nagrywarkę NEC3520A do odtwarzania filmów, to być może wina tego napędu. Miałem taką kilka dni i czym prędzej wymieniłem na inną firmę - ten NEC nie czytał końcowych obszarów płyty, którą sam nagrał. Problemy zaczynały się po przekroczeniu 70-75% płyty - oczywiście, nie każdej. Jednak z płytami TDK nie miał problemu.

środa, 1 czerwca 2005, 14:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Według mnie problem tkwi w jakosci nagrania, albo w samym projekcie dvd. Format dvd ma scisle okrslona specyfikacje, której nalezy sie pilnowac. Na kompie wszystko bedzie dzialac, a le na odtwarzaczach stacjonarnych wclale nie musi.
Zapraszam na http://www.dvddemystified.com/dvdfaq.html
Bardzo duzo informacji na temat standardu dvd (oczywiscie w jezyku angielskim)

piątek, 10 czerwca 2005, 23:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Według mnie problem tkwi w jakosci nagrania, albo w samym projekcie dvd. Format dvd ma scisle okrslona specyfikacje, której nalezy sie pilnowac. Na kompie wszystko bedzie dzialac, a le na odtwarzaczach stacjonarnych wclale nie musi.
Zapraszam na http://www.dvddemystified.com/dvdfaq.html
Bardzo duzo informacji na temat standardu dvd (oczywiscie w jezyku angielskim)

sobota, 11 czerwca 2005, 00:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]