Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 20:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Workshop 2 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Workshop 2
Witam. Mam problem z programem Workshop 2.0. Mianowicie po zrobieniu płytki dźwiek rozjeżdza mi sie troche z obrazem, wyprzedza go o kilka sekund.
Może napisze po kolei jak to robię. cały montaz robie w Premiere Pro 1.5. Później eksportuje z timeline film przez Procodera 2.0. do pliku mpg2. 5000 const. dźwięk mpg 192 kb/s. I tak zrobiony plik jest idealny tzn. dźwięk idzie rowno z obrazem bez żadnych opóźnień. Później taki plik wciągam do Workshopa i robie całe menu. Przy ostatniej oopcji sprawdzam jak bedzie wyglądał filmm na płycie i wszystko jest ok. Nie ma żadnego problemu z rozjeżdżającym sie dźwiękiem. Dopiero po nagraniu na płytę problem wystepuje. Wcześniej w zeszłym roku robiłem menu w tym programie i było ok. Nie wiem może to jest wina przy eksportowaniu z Premiere. Problem tez występuje po wyeksportowaniu pluku DV z premiere przez opcję eksport movie i późniejszym wciągnięciu tego pliku do programu Dr. DivX aby zrobic divx-a, tak samo jest dźwięk rozjechany.
Jako ciekawostkę podam że tak wypuszczony plik mpg2 przez procodera w workshopie się rozjeżdża ale próbowałem zrobić menu w UDMF4 i po nagraniu było bez problemów, żadnego rozjeżdżania dźwięku. Nie wiem, dlaczego kiedys było dobrze a teraz mam problemy. Może to wina jakiś zainstalowanych programów których wczesniej nie było. czy ktoś z panów spotkał sie z podobnym problemem. Bardzo zalezy mi na pracy w Workshopie, bo w UDMF4 nie ma takich możliwości, więc chciałbym jak najszybciej rozwiązac ten problem. Pozdrawiam. Maciej.

sobota, 9 lipca 2005, 08:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]