Teraz jest wtorek, 14 sierpnia 2018, 20:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Dźwięk w DVD 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Dźwięk w DVD
Witam wszystkich, jestem nowy i jezeli nie trafiłem w dział lub ten temat był poruszany, to z góry przepraszam ale jestem jeszcze "zielony" i potrzebuje pomocy.
Posiadam kamere DV i stacjonarne DVD ( jak w podpisie ).
Wczesniej ogladałem materiał z kaset, ale przyszedł czas na zrobienie pierwszej płytki. Uzyłem programu ULEAD VIDEO STUDIO SE DVD v.5.0. Plik DV przerobiłem w menu programu poprzez funkcje DV-DVD. Wyszedł film w super jakości - na komputerze chodzi az miło razem z dźwiekiem. Problem zaczał się gdy chciałem go odtworzyć na stacjonarce. Jakość obrazu mnie satysfakcjonuje, natomiast nie ma dźwięku. W menu odtwarzacza plik wyświetlony jest jako DVD, gdy inne filmy zwłaszcza divx-y mają oznaczenie chorągiewki z XP. Plik ten wypaliłem na zwykłym CD, a rozszerzenie w menu jest DVD ??? Jakość super dźwieku brak. Po przeróbce na DivX-a dźwiek jest, ale jakośc wyraźnie spadła (Dr. DivX 1.0.6). Co robić, bo w nero nie wypalę tego pliku z ulead-a ,nie wchodzi do TS Video, bo to mpeg. Jak osobno zrzuce dźwiek i obraz to w menu odtwarzacza mam ikony mp2 oraz DVD ale nie pójda razem. Poradźcie co robić z tym fantem i odpowiedzcie czy to normalne ze plik na płycie CD jest odczytywano jako DVD. Zależy mi na tym gdyż jakość jest rewelacyjna, tylko ten dźwięk............. :cry:

piątek, 5 sierpnia 2005, 10:51
Nowy
Nowy

niedziela, 7 sierpnia 2005, 13:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]