Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 22:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Błagam... pomocy! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Błagam... pomocy!
Jestem totalną, przysłowiową "nogą" w temacie filmowania i pochodnych. Fakt ten wcale nie pomaga w omijaniu trudnośći jakie napotykam na swojej drodze! O to jedna z nich...

Mam Pinnacle 8.0 i chęć nagrania filmu z kamery. Przebrnąłem przez nazwijmy to "obróbke" bez żadnych większych problemów, powycinałem co chciałem, wstawiłem co chciałem i... chciałem to nagrać i tu powstał problem!
Pomijam godziny renderingu, później nagrywania, ale efekt był brutalny! Płyta nie chodzi! Postanowiłem, więc powtórzyć czynność, ten sam film, ta sama nagrywka i... efekt troche lepszy pokazuje sie pierwsza klatka i nic więcej. Odtwarzacz mieli i mieli a film nie rusza. Błagam powiedzcie mi co robie źle, a może jak powinienem to robić. Siedze i kombinuje już od miesiąca, rodzina mnie naciska bo to film z wesela, a mi już rece opadają. Próbawałem też użyć Adobe, ale ta kompresje do *.avi później na dvd, wydaje mi sie bardziej żmudna.

Błagam powiedzcie mi jak nagrać ten nieszczęsny film!!

Z góry wielkie dzięki.
Lucynd

czwartek, 18 sierpnia 2005, 13:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A może troche dokładniej. Napisz jak robisz, jakie parametry ustawiasz przy eksporcie do DVD, jakim sprzętem itd. Na razie zbyt mało informacji żeby Ci pomóc.

czwartek, 18 sierpnia 2005, 14:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]