Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 14:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 DvD Lab i premier 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post DvD Lab i premier
Witam mam pewien problem mam ap i dvd laba ale nie moge nim wypalic plytki bo DvD Lab nie czyta plikow wyeksportowanych poprzez premiera
(po wyeksportowaniu zmieniam rozszerzenie z avi na mpg lub mpeg i tak nie idzie) wyskakuje ze plik moze byc uszkodzony i nalezy na nim uzyc fix mpg ale gdy go uzywam to wyskakuje tylko fixed nothing i nic wiecej nie moge zrobic. Moze ktos wie co z tym zrobic lub zna program do konwersji pliku z avi do mpg?

czwartek, 18 sierpnia 2005, 14:30
Moderator
Moderator

(po wyeksportowaniu zmieniam rozszerzenie z avi na mpg lub mpeg i tak nie idzie)

no to oczywiste, że nie idzie! kto ci takich bzdur naopowiadał? zmiana rozszerzenia to jak zmiana nazwy. jak zmienisz nazwe z "wakacje nad morzem.avi" na "okolice krakowa.mpg" to bedziesz miał kraków zamiast helu?
wyeksportuj z premiera mpega albo użyj jakiegoś programu do konwersji avi na mpeg.
Cytuj:
Moze ktos wie co z tym zrobic lub zna program do konwersji pliku z avi do mpg?

oczywiście. ale proponuję, żebyś poprostu poszukał na forum lub googlu. tego jest od cholery.

nara

czwartek, 18 sierpnia 2005, 14:45
Moderator
Moderator

Bywalec

napisał:

Cytuj:
Wysłany: Wto Cze 07, 2005 3:46 pm Temat: zgrywanie DV
Witam. zakupilem sobie ostatnio kamerke Panasonic NV GS 400, nagralem troche materialu na DV i nie moge go zgrac na kompa, preczytalem caly ten temat juz chyba ze 2 razy, ale nic nie idzie, moze znaci ...

Cytuj:
Wysłany: Czw Cze 23, 2005 9:18 pm Temat: firewire +NVGS400
Witam mam problem mam karte firewire i kamerke jak w temacie tylko nie wiem jak to zgrac podlaczam kamere odpalam ja, przestawiam na pc i nic w premierze nic mi nie sciaga :/ Prosilbym o jakakolwiek p ...

Cytuj:
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 12:52 pm Temat: Dzielenie avi
Witam wiem ze ten temat byl walkowany wiele razy ale mimo to prosze o pomoc bo ne znalazlem odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie mam duzy objetosciowo plik chce go podzielic na pare czesci niestety ...

Cytuj:
Wysłany: Sob Lip 09, 2005 10:21 am Temat: Problem z glosem w ap
Witam mam straszny problem z glosem w adobe premier zgrywalem film z kamery cyfrowej do pliku avi wczesniej wszystko ladnie chodzilo a dzisiaj nagle nie wiadomo dlaczego ani w premierze ani w systemie ...

Cytuj:
Wysłany: Sob Lip 23, 2005 4:54 pm Temat: Co sądzicie o Panasonic GS 400 na wesela
Witam mam straszny problem mam powyzsza kamere (nvgs400) ale niestety plyta ze sterownikami eksplodowala w napedzie icon_eek.gif i teraz kicha nie mam sterownikow a w internecie nie moge znalezc :/ czy ktos m ...

Cytuj:
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 3:50 pm Temat postu: USB 2.0 Odpowiedz z cytatem
Szukalem podobnego problemu na forum jednak nic podobnego nie znalazlem, jezeli jestem w bledzie to mnie pokierujcie do innego tematu.

Cytuj:
Wysłany: Nie Lip 31, 2005 3:50 pm Temat postu: USB 2.0
Problem jest taki: chcialem zgrac kawalek filmu z kamerki Panasonic NV-GS 400 na laptopa, po zainstalowaniu wszystkich sterownikow i programow wyswietla sie napis-> nie można znaleść portu USB 2.0
Czy ktoś wie w czym tkwi problem ...

Cytuj:
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 5:51 pm Temat: PROBLEM! Premier 6.0 - przejscia i eksport na VHS
Mam powazny problem z premierem. Jesli byl podobny temat to przepraszam ze zawracam glowe tym tematem i prosze o odeslanie mnie do podobnego topicu. Problem polega na tym ze: robie sobie film, przejscia itp wszystko ladnie, ale gdy puszcze juz projekt po przerobce przed przejsciem albo za nim film przeskakuje na inny klip( wyglada to tak: leci film zbliza sie przejscie i nagle na ulamek sek pojawia sie kawalek klipu z pod przejscia; mija przejscie i znow na ulamek sek pojawia sie migawka z tego co bylo wczesniej przed przejsciem)
Drugi problem to puszczam projekt na kasete vhs, wszystko ladnie podlaczam i nagle po zazwyczaj 1 przejscu pojawia sie stop klatka na TV a na kompie film dalej leci tylko caly czas z tym problem co go wyzej opisalem, bardzo prosze o pomoc...

Cytuj:
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 6:33 pm Temat: Najlepszy program do authoringu DVD
Ja wlasnie tez probuje opanowac DVD Laba, jak wypalic w tym programie plik avi ?? jest wogole taka mozliwosc>??
Premier eksportuje do mpeg 2 ale zapisuje w formacie avi, i wlasnie chcialbym to wyp ...

Cytuj:
Wysłany: Pią Sie 12, 2005 7:15 pm Temat: Najlepszy program do authoringu DVD
No dobra zmienilem rozszerzenie na mpeg ( normalnie w windowsie ) ale DVD Lab dalej ma problem z tym plikiem, odczytuje go, ale gdy go biore w Labie to pokazuje blad

If this is a capture from TV in ...

Cytuj:
Wysłany: Czw Sie 18, 2005 2:30 pm Temat: DvD Lab i premier
Witam mam pewien problem mam ap i dvd laba ale nie moge nim wypalic plytki bo DvD Lab nie czyta plikow wyeksportowanych poprzez premiera
(po wyeksportowaniu zmieniam rozszerzenie z avi na mpg lub mpe ...

no panie!...

bez komentarza...

czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

8O Normalnie jak komisja śledcza :lol: :lol:

czwartek, 18 sierpnia 2005, 15:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]