Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 01:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 VCD + pliki autorun 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post VCD + pliki autorun
Witam. Mam pewien problem z którym nie potrafie sobie poradzić. Robie w tej chwili zlecenie do pewnego wydawnictwa. Klient zażyczył sobie wykonanie montazu i umieszczenie tego w formacie VCD. Wszystko wykonałem: montaż, authoring płyty itd. Płyta jest odwarzana w stacjonarnym odtwarzaczu jak i w komputerze, z tym że w kompie musi być jakiś program do odtwarzania DVD; Power DVD, WinDVD itp. Płyta będzie powielona w kilkunastu tysiącach egzemparzy i klient chce aby do płyty do głównego katalogu umieścić trzy pliki (skrypty) autorun itd. Skrypty dostałem od niego jednak tu pojawia się problem. Jak dograc je do płyty. Musza się znaleźć w głównym katalogu. Program do authoringu w którm pracuje (Workshop 2.0) nie umożliwia dołączania plików do projektu. Po nagraniu płyty nie ma możliwości dogrania ich gdyż VCD zamyka sesję po nagraniu. Próbowałem skopiować wszystkie katalogi z nagranej juz płyty VCD na nową płytę dodając te skrypty jednak po nagraniu tej płyty w nero stacjonarny odtwarzacz nie widzi takiej płyty a i oczywiście w kompie to samo. Generalnie klientowi chodzi o to aby taka płyta włozona do kompa w którym nie ma zainstalowanego zadnego programu do odwarzania DVD odtworzyła sie automatycznie np. w windowsowym mediaplayerze. Skrypty które dostałem od niego ponoć to umożliwiają tylko nie wiem jak je nagrać. Chyba, że któryś z panów zna inną metodę na mój problem. Może jest możliwośc zastosowania jakiejś prostrzej metody. Pozdrawiam i liczę na pomoc.

wtorek, 27 września 2005, 17:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Może skrypty nagraj jako obrazy (przegląd slajdów). Niektóre programy umożliwiają umieszczenie na płycie odtwarzacza DVD i płyta sama się odtwarza: np. Ulead DVDMF2.

wtorek, 27 września 2005, 19:07
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Odpłatnie mogę ci przygotować obraz takiej płytki do wypalenia. Pozdrawiam.

wtorek, 27 września 2005, 19:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Do przygotowania płyty użyj WinOnCD. Jesli będziesz miał z tym kłopot to odezwija się na priva.

piątek, 7 października 2005, 14:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]