Teraz jest niedziela, 19 sierpnia 2018, 16:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Problem z kompresją do MPEG-2 w AP Pro 1.5 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Problem z kompresją do MPEG-2 w AP Pro 1.5
Mam pytanie do fachowców. Dlaczego podczas kompresji do MPEG-2 AP PRO przerywa i pokazuje mi komunikat: ADoBE PREMIERE PRO failed to return a video frame. Canceling the operation.

Sprzęt na jakim pracuje to: Pentum IV 3.2 GHz HT 64bit, Płyta głowna Intel, Karta ATI radeon X600 Pro 256MB, 1024 MB DDR2

Proszę o szybką odpowiedź

wtorek, 1 listopada 2005, 08:51
Moderator
Moderator

do głowy przychodzi mi tylko jedna odpowiedź... bo adobe premiere pro jest nieprzemyślanym, źle napisanym i przereklamowanym softem...

wtorek, 1 listopada 2005, 12:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

GrassHoppeR napisał(a):
do głowy przychodzi mi tylko jedna odpowiedź... bo adobe premiere pro jest nieprzemyślanym, źle napisanym i przereklamowanym softem...

Być może, ale na tle innego softu świetnie opisanym co jak wiadomo jest nie bez znaczenia dla amatora zaczynającego przygodę z edycją wideo!

wtorek, 1 listopada 2005, 13:06
Stały bywalec
Stały bywalec

Hmmmmm... Dla amatora mówicie... POradziłęm sobie z problemem który wcale nie polegał na tym że program jest źle napisany (błędna wypowiedź). Problem polegał na tym że nasze dzisiejsze oprogramowanie nie nadąża za zmianami sprzętowymi i różnymi nowinkami technicznymi takimi jak np. mój procek P IV który działa na HT. Wystarczyło poprsotu w biosie w opcjach procesora HT i to wszystko... Propo Adobe na adobe pracuje od wersji 5.1 i nigy nie mogłem powiedzieć na niego złego słowa więc trochę doświadczenia mam w montażu i chyba nie na miejscu jest wytykanie komuś że jest jakimś amatorem... :/

sobota, 5 listopada 2005, 00:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post I co wyłączyłeś HT
i działa ?? Coś to dziwne. Ja od kilku lat mam procki z HT od 2,4 do teraz 3,8@4,3GHz i działałem na AP 6 i 6,5 i jakoś nie miałem nigdy z tym problemów :-)))

sobota, 5 listopada 2005, 00:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

NiKON napisał(a):
chyba nie na miejscu jest wytykanie komuś że jest jakimś amatorem... :/

Ups.., miałem na myśli siebie. :-)

sobota, 5 listopada 2005, 08:52
Bywalec
Bywalec

(...) POradziłęm sobie z problemem (...) Wystarczyło poprsotu w biosie w opcjach procesora HT i to wszystko...(...)

potwierdzam często jest to powiązane z procesorem (a w zasadzie wieloprocesorowością), ap pro może obsługiwać 2 procesory (podczas renderingu). jednakże na płycie Asusa (modelu chwilowo sobie nie przypomne - ale jeśli ktoś będzie zainteresowany to spradzę) udało mi się uruchomić (obsługiwać ap pro) bez problemów. Dlatego dużo jest w rękach płyty (chipsecie).

Ap pro czasem wykłada się przy HT gdyż traktuje to rozszerzenie jako drugi niezależny procesor - co prawdą nie jest - za to podobno nie ma problemów w przypadku 2rdzeniowych pentium D.

W sytuacji gdzie ap pro "wykłada się podczas renderigu" należy rzeczywiście wyłączyć HT.

poniedziałek, 7 listopada 2005, 16:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]