Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 00:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 instrukcja do Ulead Movie Factory 3 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post instrukcja do Ulead Movie Factory 3
Czy ktos moze/zechce podrzucic link ? (mile widziana polska wersja językowa, choc ostatecznie...)

piątek, 4 listopada 2005, 11:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

http://www.ulead.com/dmf/documents.htm :lol:
http://www.hdp.com.pl/ :roll:

piątek, 4 listopada 2005, 12:58
Stały bywalec
Stały bywalec

Dzieki, choc w pierwszym jest do v. 4 (niestety english), a w drugim nie odnalazłem nic adekwatnego - proszę o podpowiedz.
Moze jeszcze coś ?

piątek, 4 listopada 2005, 13:28
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Potrzebujesz instrukcji do tego programu??????????????????? To prawie tak jak instrukcja do kalkulatora czy notatnika. Troche samozaparcia i sam sie wszystkiego domyslisz.

piątek, 4 listopada 2005, 13:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dzieki, choc w pierwszym jest do v. 4 (niestety english), a w drugim nie odnalazłem nic adekwatnego - proszę o podpowiedz.
Moze jeszcze coś ?

Może za raczkę i do przedszkola - wystarczy kliknąć na stronie HDP z lewej strony w "poradniki ..." i ... podane na tacy :twisted:

Cóż, ale lenistwo gorsze od ... :cry:

Klikając w "Literaturę o montażu..." jest do kupienia za 40 dychy książka na ten temat, ale cóż ślepemu po oczach 8O

piątek, 4 listopada 2005, 14:38
Stały bywalec
Stały bywalec

Potrzebujesz instrukcji do tego programu??????????????????? To prawie tak jak instrukcja do kalkulatora czy notatnika. Troche samozaparcia i sam sie wszystkiego domyslisz.

Pewno masz racje, ale przy zalozeniu, ze wiadomo co mozna wycisnac z kalkulatora, a ja nie bardzo wiem :oops: (zwlaszcza w szczegolach), bo dopiero zaczynam sie w to bawic - amatorsko.
Przy okazji: Czy w UMV 3 można zapisac film o strukturze DVD (rozdz.720x576 i odp.jakosci) na plycie CD 700MB ? (oczywiscie odpowiednio mniejsza ilosc materialu)

piątek, 4 listopada 2005, 14:49
Stały bywalec
Stały bywalec

Może za raczkę i do przedszkola - wystarczy kliknąć na stronie HDP z lewej strony w "poradniki ..." i ... podane na tacy :twisted:

Cóż, ale lenistwo gorsze od ... :cry:

Klikając w "Literaturę o montażu..." jest do kupienia za 40 dychy książka na ten temat, ale cóż ślepemu po oczach 8O

Baaardzo serdecznie dziekuję uprzejmemu koledze za wyrozumiałość i podpowiedź. Szkoda tylko ze nieprecyzyjną - ja szukałem linka.

piątek, 4 listopada 2005, 15:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Pomysleć i poszukać na stronie to już rączki bolą? :D
W takim razie polecam ten link http://prace.sciaga.pl/31180.html :twisted:

piątek, 4 listopada 2005, 15:14
Stały bywalec
Stały bywalec

Link do strony HDP to pies? :twisted:
Pomysleć i poszukać na stronie to już rączki bolą? :D
W takim razie polecam ten link http://prace.sciaga.pl/31180.html :twisted:

Radzę koledze zajrzeć tu:
http://prace.sciaga.pl/21938.html
(w drodze na zabawę w okolicy stadionu piłkarskiego)

piątek, 4 listopada 2005, 16:01
Nowy
Nowy

Podaj jakiś adres email to ci moge podesłać zeskanowaną instrukcje do DVD Movie Factory 3 , akurat niedawno kolega chciał to odemnie więc mam to jeszcze na kompie . Mam to zeskanowane troche smiesznie bo jako jpg moge to przerobić na pdf bo jako jpg to troche wielkie i było by kilka przesyłek zależy jaką masz poczte email .Co do kolesiów piszących na forum niektórzy nie grzeszą zbyt wielką chęcią pomocy , to bolączka chyba wszystkich znanych mi forum , maja za to więcej gwiazdek za aktywność i niby sa super bosami .

piątek, 4 listopada 2005, 17:58
Stały bywalec
Stały bywalec

Stosowne adresy prześlę Ci na priv.
Pozdrawiam

piątek, 4 listopada 2005, 18:30
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

"zbylan" nie zniechęcaj się i nie obrażaj. Spróbuję Ci wyjaśnić dalczego.
Otóż rozumiem każdego, kto zaczyna - pierwsza myśl jest zazwyczaj taka "jeżeli ktoś to już robi to niech mi tę wiedzę przekaże" więc w ślad za taki tokiem rozumowania pojawia się post w Twoim stylu " podajcie linka,.......kto może mi podrzucić ?". Wynika to przede wszystkim z lenistwa, które co prawda jest motorem postępu - pod jednym jednakże warunkiem, że jest ktoś, kto kieruje się logiką i jest dociekliwy. Taki "egzemplarz" zanim zapyta spróbuje najpierw sam dojść do celu niejednokrotnie błądząc, czasami dochodząc do celu nie wiadomo jak - i bywa z siebie zadowolony a czesem wręcz dumny. Potem moze swoją wiedzę przekazać innym ( czytaj - LENIOM), którzy nie muszą tracić już swojego czasu.
morał -- nie bądź leniem staraj się szukać samemu a frajda jest zdecydowanie większa.
Co do UMF 3 - Raven ma rację do tego programu nie potrzeba instrukcji jest tak inruicyjny, że mam prawo nazwać Cię SUPERLENIEM bo podejrzewam że nie "siedziałeś " na nim nawet 10 minut. W przeciwnym razie nie byłoby Twojego postu.

sobota, 5 listopada 2005, 23:23
Stały bywalec
Stały bywalec

Jeszcze raz dziękuje Ci kolego za bezinteresowną pomoc (przesyłka dotarła), tym milszą, że nie opatrzoną zbędnym moralizowaniem.

Do Szpeca:
"Dzięki Ci o Panie za objawione słowa, bez których zapewne do końca dni swoich błądził bym w ciemności."
1. Jeżeli poszukiwanie instrukcji do programu nazywasz przejawem lenistwa (nie dostrzegając różnicy od pytania typu: Jak się podetrzeć by się nie pobrudzić), to gratuluję dobrego samopoczucia.
2. Radzę zapoznać się z instrukcją - najlepiej autorską - większości programów, co do których wydaje Ci się, że jesteś szpecem. Zaręczam, że będziesz zadziwiony tym, co te narzędzia potrafią (w szczegółach) i jak je można wykorzystać. Myślę, że jest szansa, byś po tym doświadczeniu wypowiadał się z większą pokorą.
((Mimo wszystko nie obrażaj się i nie zniechęcaj (do dialogu z maluczkimi.))

Do niektórych "starych wyjadaczy" :
Mylicie się sądząc, że to forum, jak i inne są Waszą WŁASNOŚCIĄ, a powstało wyłącznie w tym celu, byście mogli na swoim Olimpie wymieniać się epokowymi odkryciami. Zwróćcie uwagę ile wypowiedzi zaczyna się od tych mniej więcej słów: "przepraszam czy tu biją ?" i zastanówcie się dlaczego tak jest i czy to z korzyścią dla wymiany myśli i doświadczeń. Jeśli pienią Was jakieś trywialne pytania nowicjuszy, często denerwujące - przyznaję, po prostu zmilczcie. Przypominam: Nie istnieje obowiązek wypowiadania się na każdy temat, a także to, że zapomniał wół ...
Dla pełnej jasności: Powyższa uwaga ma charakter ogólny i nie dotyczy nikogo z wcześniej zabierających głos, w tym także Mietka, który przecież miał dobre intencje - chciał pomóc, a to co później... no cóż każdy ma prawo do gorszego dnia.

Pozdrawiam wszystkich w/w, łącznie moderatorem, którego przy okazji zapytam:
Czy nie uważasz że tematyka ostatnich postów jest zbyt odległa od wątku głównego ?

poniedziałek, 7 listopada 2005, 16:16
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

ale nie obrażając się w pokorze "zmilczę"

wtorek, 8 listopada 2005, 11:37
Stały bywalec
Stały bywalec

wtorek, 8 listopada 2005, 14:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona