Teraz jest wtorek, 14 sierpnia 2018, 13:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 NEC label flash pilne!!! 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post NEC label flash pilne!!!
Witam. Potrzebuję informacji na temat nagrywarki wewn. NEC ND4551A lub ND3551A, chodzi mi głównie o wypowiedzi na temat ich użyteczności jak jest z nagrywaniem płyt czy są jakieś problemy z odtworzeniem płyt nagranych na tym napędzie ich na innych napędach czy radzi sobie z odtwarzaniem itp. Za tą nagrywarką przemawi technologia Label flash. Jeśli ktoś ma taki już napęd to będę wdzięczny za wszelkie uwagii. Dziękuję PS. dodam tylko że nie miałem nigdy doczynienia z napędami firmy NEC i dlatego nie wiem jak się sprawują.

piątek, 17 marca 2006, 11:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Od niedawna jestem wlascicielem neca 4551A. Jest to naped bardzo cichy, nagrywa szybko, cicho, a odczytuje wszystkie plytki z niesamowita jakoscia. Nawet najbardziej porysowane dyski, ktorych moje DVD LG nie chcialo przeczytac ten naped czyta bezx problemu. Co do LF, zalozylem swojego czasu watek na ten temat, aczkolwiek nie mialem jeszcze okazji przestestowac tegoz systemu w praktyce ->brak nero z obsluga LF.

Pozdrawiam
Maciey

piątek, 17 marca 2006, 16:25
Bywalec
Bywalec

Dzięki za uwagii. Mam do wyboru albo LG z light scribe. albo tego NEC-a, ceny podobne, w NEC-u podoba mi się niebieski odcień płyt i możliwość druku na obu stronach. Problem z tym że o tej nagrywarce krążą różne opinie i dlatego chciałem zapytać prawdziwych użytkowników a bardziej mi zależy na zapisie i odczycie płyt i ich kompaktybilnościb niż na wypalaniu gafiki. Poczekam do poniedziałku a może ktoś się jeszcze odezwie...

piątek, 17 marca 2006, 16:57
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nagrywarki NEC-a zawsze cieszyły się bardzo dobrą jakością zapisu, z odczytem już było różnie, szczególnie płyt CDAudio. Niemniej użytkowałem różne modele, niestety nie z technologią nadruku i wszystkie bardzo dobrze wypalały nośniki. A i z odczytem nei było tak źle, jak sugerują to różne "testy". Zero strat płyt i zero reklamacji klientów. Polecam!

piątek, 17 marca 2006, 22:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czy nagrywarki NEC ND4551A lub ND3551A potrafią zapisywać nowe płytki x8 i x16 z prędkością x1?

poniedziałek, 20 marca 2006, 10:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]