Teraz jest czwartek, 20 lutego 2020, 02:12

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Zabezpieczanie płyt Dvd poprzez ich zarysowanie. 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Na jednym kompie wypalaja sie plytki, na drugim montuje komunie, czy wesele...- czas kosztuje strasznie duzo. Jezeli rodzice chca w bialym tygodniu gotowce, najpozniej do piatku, a oprocz tego na montazu, sa dwa wesela, film reklamowy, jakas impra lokalnej gazety!!!!!???? Wszyscy chca juz, teraz zaraz, bo sie spieszy, nie mozna pozwolic sobie na siedzenie tylko przy komunii dziesiatek godzin. Trzeba poszukac zlotego srodka. Jestem pewien, ze to mozna zrobic w wiekszosci parafii, tylko wtedy, gdy ludzie przekonani sa do jakosci, ktora otrzymaja. Przy hurcie, cena oczywiscie nizsza, nie jakies 50 a np. 35? Oswiadczas wtedy, ze w zwiazku z tym, cena bedzie o tyle nizsza...i co, nie wezmie 100%? Mialem okazje robic w Bydgoszczy komunie szkoly selezjanow. To raczej ludzie z kasa...bylo 60 zlotych, przy 56 osobach - 100%. Musialem sie nagadac, ale tez duzo zrobila opinia o mojej pracy z poprzedniego roku. Nie bylo dyskusjii. Najlepiej byloby, gdyby przy kosztach komunii ( swiece, alba, ksiazeczki) uwzglednic koszt plyt i foto. Wowczas zbiorka bylaby do jednego wora i podzial po wszystkim. Przeciez ksiadz nie ma problemow z frekfencja...!!!!! Przypomne, ze nas, dzialaczy odrywaja rowniez rozniste zajecia, ktore zwiazane sa z dzialalnoscia, ktore tak na prawde, zabieraj sporo czasu w tygodniu. Mam kolege, ktory juz zaczyna umawiac sie z klientami przed polnoca, bo wczesniej nie daje rady tyle ma zajec, zlecen itp. A spac kiedys trzeba.
Niestety w naszej branzy, Ty firmujesz dziela swoim nazwiskiem i trudno jest zaangazowac innych ludzi. Pozostaje kwestia smaku, ktorym ty sie kierujesz. Nikt nie zrobi tak, jak Ty to widzisz. Klienci wybieraja ciebie wlasnie mnie, bo odpowiada im oprocz filmu, ceny osobowosc.Wiem po sobie, ze wesela, komunie mniej studniowki, robie sam, bo ludzie chca widziec ciebie a nie kolege. Wiec jedynym rozwizaniem, jest klonowanie.

Nawiążemy współprace z kamerzystami z regionu, kontakt itv24@itv24.com.pl

piątek, 19 maja 2006, 10:24
Stały bywalec
Stały bywalec

czy nadaje się do VOB -ów czy tylko tłoki

http://safelock.cdrinfo.pl/dvd.php

piątek, 19 maja 2006, 17:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post kopia
Witam
Piszecie że zabezpieczanie płyt nie rozwiąże problemu Moim zdaniem rozwiąże Przecież jeżeli zabezpieczymy płytę dvd w jakiś sposób, to potencjalny Kowalski nie będzie szukać nie wiadmo jakiego softu żeby przegrać płytke. Jeżeli nie uda mu się przegrać np. w nero to da sobie spokój pomyśli a raczej przekona się że nic nie przekopiuje i przyjdzie i zamówi dla dziecka komunie na dvd
Oczywiście jakaś część ma znajomych co zrobią kopie mimo zabezpieczeń ale to znikoma ilość osób według mnie.

Ja zaobesrwowałem to w moim środowisku.
Czy ktoś ma inne zdanie ?

sobota, 20 maja 2006, 01:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sobota, 20 maja 2006, 01:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Grzesiu raczej nie masz racji. To nie czasy gdy komputer był tabu i przecietnak nie miał pojęcia jak go włączyć czy zainstalować grę. Komp teraz znajduje się w prawie każdym domu i od około półtorej roku standardowo montowano w nawet niższej klasy kompach nagrywarki DVD. Pozatym net też już się znacznie upowszechnił i nawet mój ojciek, który rok temu nie wiedział co to net, teraz już sam kupuje sobie na Allegro co mu potrzeba (ostatnio kupił gumu do opla z blaszakami). Pół roku temu sam bym nie uwierzył w taką zmianę :-). Poza tym banki internetowa były przeważnie dla młodych, a teraz zdziwko ludzie po 55 roku życia nagle zaufali w ten rodzaj bankowości co było rok temu niedopomyślenia.

Naprawdę nie wierz w to co piszesz bo możesz się znacznie pomylić. Wystarczy google i odpowiednie hasło i już wiesz wszystko o kopiowaniu płytek. A pierwsze co znajdziesz to DVD decrypter :-))

sobota, 20 maja 2006, 01:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

mowcie co chcecie ale nagranie cieniutkiej nazwy firmy i roku na brzegu plyty (czesc z danymi) za pomoca LabelFlash, skutecznie powstrzymal nero i dwa inne duplikatorki. Jak ktos chce sie bawic- prosze bardzo. ale podejzrewam ze jesli komus nie pojdzie w nero, nie bedzie latal po sasiadach, siedzial i czytal na forach, pytal "specjalistow" to w koncu machnie na to reka i przyjdzie do was.
BTW. Pytanie: dlaczego ludzie nie kupuja komunii? Odpowiedz: A po cholere, skoro kolega/kolezanka z klasy dziecka ma identyczna plyte i moze nam pozyczyc, a film z komunii oglada sie raz w zyciu.
Pozdrawiam Maciey

sobota, 20 maja 2006, 10:37
Nowy
Nowy

maximus.. jakiego programu do authoringu uzywasz ?
chodzi mi o przetwarzanie z kamery tych poczatkowych sekwencji oraz pozniejszy montaz wraz z menu ?

--
Pozdrawiam

sobota, 20 maja 2006, 14:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Workshop 2. Nie kompresuję oczywiście w nim tylko podstawiam gotowe, w tym przypadku dwie sekwencje (1 czołówka z dzieciakiem 2 reszta filmu i teraz na tej komunii zrobiłem jeszcze oddzielną końcówkę, takie podzękowanie "np. Łukaszek dziękuje rodzicom ..... ) i to jest 3 kawałek. )

sobota, 20 maja 2006, 19:43
Nowy
Nowy

To rozumie ze nie dajesz menu na poczatku tylko wrzucasz na plyte jeden ciagly filmik ?
Po wlozeniu plyty do DVD ropoczyna sie film ?

sobota, 20 maja 2006, 20:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dlaczego? Normalnie robię menu jakieś proste z ujęciami kościoła zewnątrz i wewnątrz z animowanymi chapterami i muzyką komunijną. Potem idzie czołówka 2min z określonym dzieciakiem i zaraz potem leci cały film. Prościej można to zrobić w inny sposób. Robiłem tak w tamtym roku. Menu to kilkuminutowa czołówka dla każdego dzieciaka z osobna a materiał główny już jest dalej. Tylko w tym przypadku za proste jest przegranie. Bo nawet klone DVD oferuje usunięcie menu i kopia jest jak znalazł (oczywiście bez osobistego menu) !

niedziela, 21 maja 2006, 07:40
Bywalec
Bywalec

Witam
Piszecie że zabezpieczanie płyt nie rozwiąże problemu Moim zdaniem rozwiąże Przecież jeżeli zabezpieczymy płytę dvd w jakiś sposób, to potencjalny Kowalski nie będzie szukać nie wiadmo jakiego softu żeby przegrać płytke. Jeżeli nie uda mu się przegrać np. w nero to da sobie spokój

Pozwólcie, że odkopie temat. Potrzebuje jakiegoś programu,który tylko zabezpieczy przed przegrywaniem przez popularne programy takie jak Nero itp.

poniedziałek, 25 września 2006, 21:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

v_grzes napisał(a):
Witam
Piszecie że zabezpieczanie płyt nie rozwiąże problemu Moim zdaniem rozwiąże Przecież jeżeli zabezpieczymy płytę dvd w jakiś sposób, to potencjalny Kowalski nie będzie szukać nie wiadmo jakiego softu żeby przegrać płytke. Jeżeli nie uda mu się przegrać np. w nero to da sobie spokój

Pozwólcie, że odkopie temat. Potrzebuje jakiegoś programu,który tylko zabezpieczy przed przegrywaniem przez popularne programy takie jak Nero itp.

Wg mnie to walka z wiatrakami.

środa, 27 września 2006, 00:34
Bywalec
Bywalec

Nie ma żadnego progsa, który zabezpieczy mi tylko dvd przed kopiowaniem przez Nero itp?

środa, 27 września 2006, 14:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2