Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 22:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Budowa i edycja Menu DVD w Photoimpact 11 - problemy 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Budowa i edycja Menu DVD w Photoimpact 11 - problemy
witam!
napisałem temat w dziale Systemy edycyjne ale nikt nie odpoweidział, moze tu ktos sie spotkał z takim problemem.

Mam kłopot z menu jakie stworze lub zbuduje nowe z istniejacych szablonów (np z Movie Factory 4,5 lub DVD Workshopa), jak wiadomo takie menu zapisuje jako pliki .UFO, niestety przy próbie otwarcia ich w Movie Factory 5 wyskakuje błąd , że nie da sie otworzyć. Najczesciej takze nie widze miniaturki szablonu w menu wyboru.. Ciekawe jest to ze jesli oryginalny szablon menu minimalnie zmodyfikuje, odejme jakis jeden element i zapisze go pod inna nazwą to otworze go normalnie ALE podglad czyli miniaturka tego zmodyfikowanego menu jest ciagle identyczna jak oryginału czyli bez zawartych zmian.
Moze ktos ma doswiadczenie z Photoimpactem w tworzeniu menu i cos mi poradzi. Jest to niezła furtka do tworzenia w łatwy sposób całkowicie nowych templatów menu DVD, w zasadzie mozliwosci nieograniczone.

Pozostaje tylko ten jeden problem. Aha ...próbowałem otwierac te nowe menu w MF 4 i mam komunikat:

"the template maybe lose some parameter or file error"
czyli " w szablonie moze brakowac pewnych parametrów lub błąd pliku".

Prosze o jakies sugestie doswiadczonych.

pozdrawiam Piotr

środa, 23 sierpnia 2006, 08:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie znam tego softu, ale z tego co piszesz źródłem Twoich problemów są "brooken links". Chodzi o to, że w trakcie tworzenia nowej architektury DVD (np przez modyfikację jakiegoś gotowca) - gdzieś po drodze zrywasz linki. W ten sposób tworzy się "błąd akcji".

a tak z innej beczki co to za plik *.UFO 8) (może na DVD jest jakiś Unable Fly Object) :lol: :lol: .... może *.IFO :idea:

środa, 23 sierpnia 2006, 08:31
Nowy
Nowy

*.UFO to w Ulead rozszerzenie dla plików "ULEAD FILE FOR OBJECTS" czyli pliki projektów , takie rozszerzenia mają gotowe templaty menu

środa, 23 sierpnia 2006, 08:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]