Teraz jest wtorek, 14 sierpnia 2018, 20:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 dvd wraca do poczatku po pierwszy chapterze 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post dvd wraca do poczatku po pierwszy chapterze
Witam, taki oto przypadek: po zrobienu dvd przy pomocy ulead factory wersja 2.0 lub 4.0 (tylko te dwie sprawdzalem innych programow nie uzywalaem) odtwarzany jest film do momentu pierwszego chaptera po czym wraca do menu. Czy ktos z grupowiczow moze mi podpowiedziec w czym twki problem? Probowalem roznych ustawien ale problem nie ustapil. Pachnie mi to brakiem umiejetnosci w poslugiwaniu sie wyzej wymienionymi programami ale jak napisalem sprawdzilem niemal kazde mozeliwe ustawienie.Mogę przewinac ten pierwszy chapter na podgladzie i pozniej juz jest ok, na kolejnych chapterach sie nie zatrzymuje, moge wogole nie dac chapterow i wtedy odtwarzany jest caly film bez zaciec. Chaptery są automatyczne co klika minut.
krzysiek

Jako ciekawostke troche nie na temat powiem, ze nagrywalem ostatnio wyzej wspomniany film na plyte (TDK X16, nagrywarka NEC 3510A, nero) i po nagraniu z predkoscia x8 plyta nie nadawala sie do odczytu (w czasie odtwarzania pojaiwily sie dropy i obraz zatrzymal sie) natomiast nagranie z predkoscia x16 jest ok

piątek, 22 września 2006, 16:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]