Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 18:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 PROBLEMY Z ROŹDZIAŁAMI NA PŁYCIE DVD !!!!! 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post PROBLEMY Z ROŹDZIAŁAMI NA PŁYCIE DVD !!!!!
Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.Mam pewien problem i może ktoś z WAS mi podpowie jak go rozwiązać!!!Więc tak montuję sobie na dvd różne filmiki przeważnie walki z różnych filmów np.trylogi MATRIXÓW lub WEJŚCIA SMOKA gdzie po montażu powstaje około 30 minutowy film.Cenię sobie bardzo jakość więc zawsze tworzę takie mixy z płyt dvd gdzie wiadomo dźwięk jest w pełnym Dolby Digital 5:1 oraz obaz extra wszystko to robię w programie NERO 7.5.1.1 gdzie jest podprogramik Nero Vision wersja 4.7.0.7 montaż wychodzi extra chociaż czasami przy montowaniu typu jak chcę powtórzyć np.strzał z półobrotu lub łokcia 5 razy to na wizji wychodzi extra a na foni dla przykładu 3 razy jest ok a 2 ostatnie słychać na foni cięcia na ułamek sekundy właśnie w tych momentach co jest dołączany następny fragment filmu jest zanik foni niewiem czym jest to spowodowane i niemogę znaleźć przyczyny tego problemu dlatego proszę o pomoc może ktoś z forumowiczów również ma takie hobby i mógłby mi pomóc rozwiązać mój problem.Wcześniej po montażu fonia z wizją mi się niezgadzała potrafiła fonia do wizji opóźniać nawet o 30 sekund ato sporo ale już wiem dlaczego miałem słabą kartę grafiki i mało ramu.Wymieniłem to wszystko chociaż na kompach to raczej się nieznam mogę porozmawiać na temat sprzętu rtv.Teraz mam kartę grafiki GeForce 6600/256MB DDR wcześniej miałem innej firmy już niepamiętam ale tylko 128MB DDR,kartę muzyczną mam Sound BLASTER Audigy 2000 firmy CREATIVE,pamięć RAM miałem 2 razy po 512MB ale różnych firm wymieniłem je na jedną kość 1024MB firmy TwinMos jest ona Dual-Channel Kit ale podobno płyta główna mi dualu nieobsługuje procesor mam AMD Athlon 3GB/64Bit no ale system 32 bitowy,płytę główną posiadam GIGABYTE która już jest przystosowana do tego procka więc niewiem co jest grane:( chodzi mi oto że niemogę na stacjonarnym dvd zobaczyć ile do końca czasu całej płyty zostało lub poszczególnych roździałow ) poza tym jest wszystko OK poza zanikami tej foni oczywiście czasami na mixach którą to przyczynę opisałem wyżej na przegranej płycie pokazuje czas jak chcę a na takiej po montażu na pr.NERO zawsze tylko czas do przodu i tylko całej płyty.Proszę o radę może ktoś z forumowiczów jest w tej dziedzinie obcykany i da mi kilka wskazówek co mam z moim problemem zrobić a będę bardzo wdzięczny tej osobie lub osobom.Liczę na WASZĄ pomoc i jeszcze raz serdecznie pozdrawiam wszystkich na forum i nietylko!!!!!!!!!!!!

sobota, 14 października 2006, 16:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]