Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 05:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Konkrety nadrywarki Sony DRU-500AX 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Konkrety nadrywarki Sony DRU-500AX
Czy wystepuja problemy z zapisem niektorych plyt DVD na nagrywarce Sony DRU-500A bo na forum czytalem, ze np. na plytkach DVD+R sie wiesza. Czy to zalezy od programu czy nagrywarki? Moze w najnowszym modelu 500AX problem ten nie wystepuje? Czy wogole nagrywarka DRU-500A jest multisystemowa czy dwusystemowa DVD+RW i DVD-RW.Czy koncowka DRU500AX oznacza ze jest USB? Czy jak pisze ze nagrywarka obsluguje DVD+RW i DVD-RW to oznacza, ze faktycznie obsluguje standarty w dol tzn. DVD+R, DVD-R, DVD-R, CD-R, CD-RW. Czy Sony DRU500AX obsluguje format DVD-RAM? Czy Sonic MyDVD poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami plyt?

piątek, 11 kwietnia 2003, 18:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wszystko chodzi bez problemu. Mam DRU 500 AX. To jest model wewnętrzny, bez USB. Wypalałem wszystkie rodzaje płyt, nawet te najtańsze. Żadnych problemów. Obsługuje wszystkie formaty oprócz DVD-RAM. Do wypalania używam Impression DVD SE. Polecam tą nagrywarkę.

niedziela, 13 kwietnia 2003, 01:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post dru500...
Witam,
Nagrywarka SONY DRU500AX jest rewelacyjna. Nagrywa płytki zarówno +R, -R jak i +RW oraz -RW bez zadnych problemów. Należy zainstalować nowy bios "2,0e", który poprawia zapis na najtańszych nośnikach DVD, np Princo i tym podobnych wynalazkach...
Większość programów do authoringu rozpoznaje tę nagrywarkę bez problemu.
Sprawdziłem na: Ulead DVD Workshop, DVDiT!, Nero, Pinnacle STudio.
Działa bez żadnych problemów. Jedynym mankamentem w chwili obecnej jest bezsensownie wysoka cena .....
Pozdrówka.

niedziela, 20 kwietnia 2003, 07:45
Nowy
Nowy

Panowie, a jak wyglada sprawa z odtwarzaniem tak nagranych plyt w stacjonarnych odtwarzaczach DVD ? Zastanawiam sie nad kupnem DRU500AX ale boje sie troche problemow z niekompatybilnoscia. Dzieki za wszelkie opinie.

niedziela, 27 kwietnia 2003, 16:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja mam bios 2.0c i też nie mam problemów z tanimi płytami , a co do kompatybilności to testawałem wypalone płytki na conajmiej ośmiu playerach w tym jeden miał 5 lat (thomson) i na wszystkich chodziły idealnie . Nie wiem jak płyty wypalane na Pionerze , ale po Sonce nie ma żadnych problemów .

piątek, 2 maja 2003, 23:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Uzywałem róznych płyt przy wypalaniu na tej nagrywarce (Princo Esperanza ect..) i nigdy nie było problemu z odczytem na Odtwarzaczach.

Polecam, dodam że jescze nie upgradowałem firmware.
pozdrawiam

wtorek, 10 czerwca 2003, 11:43
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nie miałem do tej pory żadnych problemów z nagrywaniem płyt DVD-R, DVD-RW, DVD+R oraz DVD+RW. Nagrywarka jest bardzo dobra, gorzej z oprogramowaniem dostarczonym do niej (mam wersję BOX).

piątek, 22 sierpnia 2003, 12:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]