Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 20:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 jakie płyty do DVD-R 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post jakie płyty do DVD-R
Witam serdecznie
zakupiłem pionierka 105 ,mam pytanie odnośnie płyt DVD -R RW ,jakie firmy polecacie ? do zapisu obrazu . ceny są bardzo różne .
czy to prawda ,że niektóre firmy nie są czytane przez stacjonarne odtwarzacze DVD. ? jakie ?

pozdrawiam :lol:

piątek, 2 maja 2003, 16:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nagrywam np. na Princo x2 za 10 pln , wszystko chodzi extra,ogólnie to wydaje mi się żę obecnie nie ma już takich problemów z tanimi płytami jak były np. rok temu.

piątek, 2 maja 2003, 23:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
polecam dvd-r lub dvd-rw AKOSS (R W CENIE 7,20 RW ZA 14,20) W SELGROSIE
KOPIUJE FILMY , NIE MIALEM DO TEJ PORY PROBLEMU

niedziela, 11 maja 2003, 18:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Miesiąc temu kupiłem kilka płyt Akoss DVD-R w cenie 6 zł. Niestety nagrany na nią film nie oddtarzał się ani w komputerowym DVD ani w 3 stacjonarnych odtwarzaczach DVD, ten sam film nagrałem na DVD-R Sony i nie było żadnych problemów.
Tak więc przed płytami Akoss przestrzegam.

wtorek, 13 maja 2003, 00:06
Bywalec
Bywalec

Nagrywarka Toshiba 5002, wypalam video najpierw na DVD-RW toshiba lub jakiś tani chyba Datex, sprawdzam, a później na DVD-R Princo 1x - nigdy problemów nie miałem na pc i stacjonarnych. Tych 2 RW (Toshiba i Datex) używam na okrągło - chyba już po kilkanaście razy nagrywane i kasowane - no problem.
Jeśli chodzi o DVD-R to najlepiej kupić 1 płytkę sprawdzić, a potem kupić szpindla - tak jest najtaniej. DVD-R Princo 1x kupuję po 5-5,20zł.
Uważam że nie warto dopłacać do szybszych płytek - to czy się nagra w godzinę czy 20 minut ma przecież niewielkie znaczenie (no chyba że kopiujecie 30 filmów na dobę), a poza tym jeśli są problemy to z tymi szybszymi (tak jak z CDR z muzyką)
pzdr

piątek, 16 maja 2003, 13:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A czy udało Wam się zaprząc do współpracy jakieś płytki DVD-RW z InCD firmy Ahead (mógłby to być taki wyjmowalny dysk 4.7 GB). Niestety u mnie przy próbie formatowania (nośniki optodisc i imation) wyskakują błędy przy ok. 70%. Również nagrane filmy są nie do odczytania po upływie tych 70-80%.

piątek, 16 maja 2003, 19:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jakie płyty dv-r
Ja mam pytanie do Plaska ,czy jesteś zadowolony z nagrywarki dvd toshiby, bo mam zamiar ją kupić stoję przed wyborem.

sobota, 17 maja 2003, 22:41
Bywalec
Bywalec

No cóż to stara nagrywarka. Tylko 2x w trybie dvd-r. nowsze są 4x. Ale nigdy mnie nie zawiodła. (kilkadziesiąt płyt). Oprogramowanie w wersji box OK ( ale korzystam z Nero zamiast firmowego InstantVob).
Zastanów się nad LG.
Ale jak wybierzesz toshibę i nie zależy Ci na szybkości to nie pożałujesz.
PZDR

sobota, 17 maja 2003, 23:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
mam Toshibę, wypaliłem 50 płyt z prędkością 1x - wszystkie bdb.
Napęd nie widzi płyty DATEX 2x. Pozostałe OK. Polecam ESPERANZA w szpindlach.

wtorek, 20 maja 2003, 09:29
Bywalec
Bywalec

Ja też mam złe doświadczenia z Detex`ami - 1x - nagrywarka w ogóle nie widzi, a 2x nagrywa, ale nie wszystkie czytniki chcą to potem czytać (tak na prawedę datex 2x (srebrny) to Maxel). Z Princo DVD-R 2x i 4x oraz DVD-RW 1x nie miałem jescze nigdy problemu (nagrałem ponad 100). Pozdrawiam!

środa, 18 czerwca 2003, 16:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
czy na pioneerze3 mozna wypalac plytki x4?? ...bo skonczyla sie produkcja x2. kupilem esperanze x4 ale jest nie widoczna .
pozdrawiam
vidmax@wp.pl
grzes

czwartek, 31 lipca 2003, 11:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]