Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 11:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 próbka nagrania z nagrywarki Panasonic DMR-EH57 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post próbka nagrania z nagrywarki Panasonic DMR-EH57
Witam na początku chciałem spytać o nagrywarkę Panasonic DMR-EH57 co o niej sądzicie czy jest warta swojej ceny koło 1400 zł czy ma ją ktoś z was i mógłby się wypowiedzieć i ktoś kto ma kablówkę UPC i jest ze śląska i mógłby zamieścić na jakiejś darmowej stronie internetowej np. http://www.chomikuj.pl króciutkie nagranie np. z eurosportu wiem że proszę o dużo ale nie mam jej jak wypróbować a kupowanie w ciemno mija się z celem pozdrawiam

wtorek, 26 czerwca 2007, 20:56
Nowy
Nowy

Post Panasonic DMR-EH57
witam.jestem posiadaczem eh55 i na jakosc obrazu od XP i SP nie mozna narzekac.LP troche gorsze. EP (6 do 8 h) -moim zdaniem slabiutkie.sygnal nagrywany z tv (antena) i z cyfry + oglada sie bez zadnych problemow i widocznego pogorszenia jakosci (SP).

środa, 27 czerwca 2007, 12:44
Bywalec
Bywalec

witam ponownie to może inaczej czy zna ktoś sposób na wypróbowanie nagrywarki stacjonarnej jak ona nagrywa czy satysfakcjonuje nas jakość nagrania z kablówki ja mam UPC zastanawiam się nad modelami Panasonica i Sony z hdd niestety nikt ze znajomych nie ma nagrywarki stacjonarnej pytałem w sklepie i jak kupie to oczywiście mogę oddać jak nie będzie działała ale o próbowaniu nie ma mowy nie są wypożyczalnią stąd pomysł o próbce i umieszczeniu na darmowej stronie w necie koszt to koło 1000 1500 zł to dużo czy jak wy puszczacie sobie nagranie z nagrywarki z hdd na kompie to jesteście zadowoleni z jej jakości są jakieś zakłócenia i czy je widać na ekranie ? i czy wogóle opłaca się wydawać taką kwotę na sprzęt czy nie okaże się że bardziej opłacało się kupić kartę tv albo czekać na blu ray ale to chyba odległa przyszłość co o tym sądzicie pozdrawiam

czwartek, 28 czerwca 2007, 22:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]