Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 22:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Panaconic SDR-H250 problem przy tworzeniu płyty dvd 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Panaconic SDR-H250 problem przy tworzeniu płyty dvd
Witam.Prosze o pomoc gdyż sam sobie pewnie nie poradze,otóz nagrywam kamerką z dyskiem twardym i pliki jakie zgdywam na komputer to mpeg2. Na komputerze filmy sa dobrej jakośći lecz sie pojawia problem jak je chce nagrać na płyte dvd. Nie chce żadnej kompresji ani nic w tym stylu tylko gotowe pliki wypalic. Kamera ma taką funkcę jak Copy Dvd i mi od razu wrzuca wszystko na płytkę i jest super jakość.Tylko ze chcąc utworzyć ładny film musze miec na dysku w kamerze tylko te sceny które mnie interesują,bo jak juz się tam znajdą filmy z kilku imprez i chcę kazdą nagrać na oddzielny dysk to nie mam takiej możliwości przy użyciu tej funkcji gdyż zgrywa wszystko co jest na dysku.Moge wybierać sceny i nagrywać programem który dostałem z kamerą Imagemixer3 for panasonic, lecz jak to zrobie to obraz strasznie miga to znaczy krawędzie obiektów jakby falowały i mi to strasznie psuje jakość. Próbowałem programem nero to zrobic ale po zapisie odtwarzacz dvd mi nie czyta płyty i pojawia sie komunikat że zły format. Czy jest jakiś program dzieki któremu bez żadnej obróbki moge wybrać sceny sobie i je nagrać. Nie chce przerabiac na avi ani inne gdyż każda konwersja w pewnym stopniu psuje jakość.Prosze o pomoc

wtorek, 15 stycznia 2008, 11:11
Nowy
Nowy

Post Re: Panaconic SDR-H250 problem przy tworzeniu płyty dvd
Mimo opisanych trudności i tak zazdroszczę. Mam bowiem kamerę SDR-H200 zakupioną w USA i zapisującą w NTSC przez co nie mogę w ogóle przenieść nagranego materiału przy użyciu Copy DVD z Imagemixer3 for panasonic ani nawet przegrać w magnetowidzie/VHS/. Z dużym zainteresowaniem czytam więc wiadomości na przedmiotowy temat z nadzieją, że może i mnie to pomoże.
Życzę powodzenia i wspaniałych filmów!

niedziela, 24 lutego 2008, 00:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Panaconic SDR-H250 problem przy tworzeniu płyty dvd
Cięcia bez zmiany bitrate wykonasz w programie do autoringu, zaznaczając opcję "nie konwertuj", lub coś w tym stylu. Najpewniej programem dołączonym do kamery. Jeśli masz z tym problemy, to może coś pozmieniałeś w ustawieniach. Może wypowie się ktoś, kto to robił.
Jedno co mi przychodzi na myśl, to odinstalowanie i zainstalowanie tego programu. Domyślnie powinien być ustawiony z wyżej wspomnianą opcją.
Pozdrawiam

niedziela, 24 lutego 2008, 10:51
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]