Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 07:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Adobe Encore kilka pytań 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Adobe Encore kilka pytań
Witam!
Calkiem od niedawna zajalem sie tym ciekawym narzedziem z rodziny adobe w zwiazku z czym mam kilka pytan.

1. mam trzy krotkie filmy gotowe w mpeg2 zrobilem trzy łącza w ktorych umieszczone sa miniaturki tych plików, na podgladzie wszystko chodzi ale mam pytanie odnosnie tych miniaturek, poniewaz chcialbym wyswietlac w nich inna scene niz poczatek jednego z klipow jak to mozna zrobic??

2. "zaznaczane łącza" gdy zaznaczamy jakies łącze zazwyczaj towarzyszy temu jakies podkreslenie, ramka lub inne takie... chciałem umieścic miniaturki zdjec, przerobilem to w PS-ie ale gdy dalem podglad w AE niestety pokazal mi sie tylko wypelniony brazem ksztalt zamiast fotki, gdzie tkwi problem??

3. nie wiem gdzies cos zaznaczylem nie tak ale po wypaleniu plyty zaczyna sie wszystko ok ale gdy najezdzam kursorem pilota na jakas miniaturke oczywiscie sie podswietla ale bez zatwierdzenia pilotem automatycznie sie wlacza, ktora opcja jest odpowiedzialna za to??

4. z innej beczki ale nie chce zakladac nowego watku. Czy ktos zwas porownywal juz Adobe Encoder-a CS3 z Pro Coder-em 3 ??

z gory wielkie dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam !!

INTEL i7 930 OC 4,0, COOLER MASTER V10, ASUS RAMPAGE II EXTREME, 6x2GB CORSAIR 1600mhz, X-Fi Titanium Fatal1ty Champion series, 2xSEAGATE 1TB, 1xWD 2TB, 2xSEAGATE 160GB, 2xGF EVGA 460GTX 1GB SC, ZASILACZ CHIEFTEC APS-1000C WINDOWS seven PRO x64.

niedziela, 25 maja 2008, 20:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]