Teraz jest wtorek, 21 sierpnia 2018, 22:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 LG GMA-4020B 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post LG GMA-4020B
Witam
LG GMA-4020B .
Czy ktoś pracuje na tym sprzęcie ? . Proszę o opinie na temat tej nagrywarki .

piątek, 4 lipca 2003, 08:52
Stały bywalec
Stały bywalec

Ja mam taka nagrywarke od tygodnia, nagralem dopiero 5 plyt, z czego 3 dzialaja bardzo dobrze, a 2 sie dziwnie zachowuja, w stacjonarnym odtwarzaczu dvd obraz jest skokowy(wyglada to nieciekawie przy szybkim ruchu, to wyglada tak jakby byly pomylone klatki A B w filmie), przed nagraniem dvd sprawdzalem na komputerze odtwarzajac z image dvd i wszystko bylo ok, na moim komputerze te plytki dvd tez odtwarzaja sie zle, ale co najdziwniejsze u znajomego na komputerze obraz jest idealny, co moze byc tego przyczyna? Mieliscie juz podobne problemy? Czy to zla jakosc plyt czy zle przerobiony plik video?
Te zle plytki to TDK DVD-R ScratchProof i Giga Master. Dobre to tez TDK i Verbatim DVD-R, wszystkie plyty nagrywalem x2, dzis sproboje nagrac je jeszcze x1 moze to cos pomoze. Plytki nagrywalem Ulead DVD Workshop 1.30 i mam jeszcze pytanie o menu, bo zrobilem na plytach i na komputerze wyglada ono bardzo dobrze, ale na TV ze stacjonarnego DVD menunie jest stabilne, kontrastowe krawedzie drgaja. Czy mozna cos z tym zrobic?

Pozdrawiam Piotr

sobota, 5 lipca 2003, 08:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]