Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 22:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Adobe Encore - problem "acces denied" 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Adobe Encore - problem "acces denied"
Szanowni Państwo!

Pragnę z radością ogłosić, iż w dniu wczorajszym udało mi się zrobić płytę BD w Adobe Encore, która... działa!
Wreszcie z AE wypuściłem dysk, w którym wszystko jest tak, jak sobie wymyśliłem. Tak na poważnie: kilka lat pracowałem w DVD Architect. To inny świat! Encore zrobiony jest przez ludzi, którym przyświecał jeden cel: skomplikować wszystko, co tylko da się skomplikować.
Kiedy ściągnąłem CS5, z Premiere Pro poszło szybko. W końcu kiedyś na nim pracowałem. Z Encore inna bajka - zupełnie programu nie znam. Zrobiłem płytkę, w końcu po wielkich torturach udało się. Niestety sprawa nie jest taka prosta. Zamówienie mówi, że ma być DB + DVD. Podobnie jak w Architect, zmieniłem rodzaj (istniejącego) projektu z BD na DVD, ustawiłem transcoding każdego z elementów płyty tak, jak chciałem, i puściłem na noc. Nad ranem sprawdziłem, ze film główny transkodowałby się z takimi ustawieniami, jak zadałem do świąt, więc wyłączyłem "Maximum render quality" i dalej.
Po wyrenderowaniu wszystkiego niestety dziad się wywalił. Ale szczęście w nieszczęściu - pamięta, że wszystko skonwertował.
Sprawdziłem ustawienia, sprawdziłem wszystko, dałem mu opcję samokontroli, wszystko OK.
Niestety po wybraniu BUILD wywala się na budowaniu struktury. I to zarówno przy Folderze DVD, jak i obrazie DVD. Pisze: "Acces Denied". Moje pytanie: do czego ma dostęp zabroniony?
Pomóżcie proszę! Chciałbym ten projekt zamknąć dzisiaj, i... zapomnieć o nim jak najszybciej. Od początku jest to mina, jak pieron!

P.S.
Miejsce na dyskach jest. Dwa razy tyle, ile ma projekt jest PRZYNAJMNIEJ na każdym z dysków, jakie mam w kompie.

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

piątek, 6 sierpnia 2010, 14:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Adobe Encore - problem "acces denied"
Też przy pierwszej próbie wypalenia DVD DL pojawił mi się ten komunikat. Sprawa jest bardzo prosta. Zapewne uzywasz Visty lub 7-ki. :wink:
Rozwiazanie: Zamknij Encore, uruchom w trybie administratora i ciesz się brakiem komunikatu "Access Denied" :wink:
To rozwiazanie jest opisane nawet na stronie Adobe.

Pozdrawiam

http://www.facebook.com/produkcjafilmowa

piątek, 6 sierpnia 2010, 15:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Adobe Encore - problem "acces denied"
Tak czułem, ale po akcji, dla rozluźnienia pośladków puściłem wypalanie BD i siadłem do laptopa.

Dzięki za szybką odpowiedź, za 10 - 15 minut sprawdzę.

/// minęło 15 minut ///

Tak, to było to. Dziękuję raz jeszcze!

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

piątek, 6 sierpnia 2010, 15:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]