Teraz jest środa, 15 sierpnia 2018, 00:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Kilka filmów i katalogów ze zdjeciami na jednej DVD- da się? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kilka filmów i katalogów ze zdjeciami na jednej DVD- da się?
Witam
Od dłuższego czasu przeglądam internet (być może nieudolnie) i szukam odpowiedzi na to pytanie. Natrafiłem już na kilka podobnych (nie identycznych) pytań - nawet i na tym forum-ale wszystkie kończyły się pojedynczymi odpowiedziami i śmiercią naturalną wątku.

Tak w skrócie chodzi mi o to by stworzyć menu z którego będzie dostęp do kilku filmów, muzyki i zdjęć-takie skarby z wakacji. Z samymi filmami sobie pewnie poradzę. Większość programów do authoringu jest tylko pod to robiona. Ale jak/czym zrobić dostęp do katalogów ze zdjęciami i muzyką?
Wyczytałem że ludzie proponują zrobić z fotek pokaz slajdów i wrzucić jako kolejny film. Ale to raczej nie zda egzaminu gdyby ktoś chciał sobie zrobić kiedyś odbitkę z jakiegoś zdjęcia z płyty.

Czy istnieje w ogóle jakiś program w którym to wszystko można połączyć i będzie działać? Znalazłem już kilka polecanych przez innych, ale okazało się że jednak nie ma w nich takich opcji. No chyba, że to ja nie potrafiłem ich znaleźć. Proszę o jakieś namiary konkretnego/sprawdzonego programu. Jeśli ma on opcję połączenia wszystkiego razem to już sobie może sam w nim to znajdę.

Wiem że można to wszystko wwalić na kupę na płytę i na PC się wszystko otworzy i do wszystkiego będzie dostęp, ale jak już coś robię na pamiątkę to chciałbym żeby to miało ręce i nogi i jako taki wygląd.

Pozdrawiam
Marcin

niedziela, 19 sierpnia 2012, 17:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Kilka filmów i katalogów ze zdjeciami na jednej DVD- da się?
encore ma opcję-dodaj folder.W tym folderze umieść sobie foldery z twoimi fotkami.Oczywiście podczas oglądania twoich filmów nie będzie można wskoczyć na fotki-można obejrzeć je na kompie lub jako klipy Jpg na odtwarzaczu dvd

niedziela, 19 sierpnia 2012, 20:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Kilka filmów i katalogów ze zdjeciami na jednej DVD- da się?
Niezależnie od programu. Pliki i foldery z zawartością dowolną można dodawać do nośników DVD-Video i nie będą kolidować z prawidłowym odtwarzaniem, jednak nie dodasz odnośników do menu. Specyfikacja DVD nie przewiduje takiej możliwości, natomiast większość odtwarzaczy oferuję niestandardowe możliwości, np podglądu zdjęć, odsłuchu mp3...

środa, 29 sierpnia 2012, 14:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]