Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 18:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 m2ts jak zrobić płytę blu ray?. 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post m2ts jak zrobić płytę blu ray?.
Witam. Wyrenderowałem film, około 5gb do m2ts (co ciekawe media info twierdzi że to format BDAV w zakładce general, a w video AVC). Jak zrobić z tego płytę blu ray?. Chyba że nie trzeba robić, wystarczy że zgram jako dane, czyli plik m2ts na płytę bd-r i będzie odtwarzało w stacjonarnym odtwarzaczu blu ray?. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!.

Ps.: Mam program nero video 11. Tam da się utworzyć dysk blu ray, tylko że z 5gb filmu robi się nagle 10 na płycie. Czemu?. Tak w ogóle nagra wtedy w full hd?. Bo wyskakuje w ustawieniach tryb wideo : PAL, a w ustawieniach BLU RAY mam do wyboru mpeg2 albo mpeg4, bądź też automatycznie.

niedziela, 30 września 2012, 19:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: m2ts jak zrobić płytę blu ray?.
Mediainfo dobrze prawi i wszystko jest w porządku. Jak masz program do authoringu wystarczy to teraz wypalić na płycie BD. A jak nie masz tego i tego to można materiał ten wypalić na DVD-DL za pomocą darmowego multiAVCHD tworząc strukturę plików na płycie lub ewentualnie na karcie pamięci.

Co do ps.
Widocznie program inaczej jest ustawiony - wyższy bitrate. Program też daje ci wybór kodeka - mpeg2 lub mpeg4. Ten drugi jest bardziej wydajny przy niższym bitrate a więc i wielkość pliku może być mniejsza.

wtorek, 2 października 2012, 09:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]