Teraz jest wtorek, 14 sierpnia 2018, 22:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Encore cs5.1 - szarpnięcia na filmie w miejscu chapterów 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Encore cs5.1 - szarpnięcia na filmie w miejscu chapterów
mam mały problemik, stworzyłem proste menu, na projekcie mam jeden timeline, na nim 11 chapterów, wszystko po linkowane generalnie ok, po kliknięciu w główny button odpala sie cały film, po zakończeniu wraca do menu, ale w trakcie odtwarzania w miejscach gdzie oznaczone są kolejne chaptery, odtwarzacz jakby na chwilkę wiesza się w celu 'jakby' załadowania następnego rozdziału...chciałbym żeby film odtwarzał się płynnie...
w menu wybierając chaptery wszystko jest ok, po odtworzeniu chapteru, wraca menu. Menu jest proste - jeden screen na nim 11 buttonów, bez żadnych podstron, menu po linkowałem tak, że end action do menu jest na ostatnim chapterze, natomiast kolejne chaptery od 1 do 10 mają w end action następny chapter 1->2,2->3 itd... override w buttonach mam ustawiony na menu (i to wydaje się działać, bo po odtworzeniu każdego z wybranych chapterów, wraca menu)
pytanie: czy jest jakaś inna możliwość ustawienia tego tak, aby film odtwarzał się płynnie, ale bez wrzucania kolejnego timeline`u z tym samym klipem?????

będę wdzięczny za pomoc, bo w sumie jestem na finiszu, przepaliłem już trochę płytek, a ten jeden jedyny problem pozostaje nie rozwiązany :/

środa, 5 grudnia 2012, 13:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]