Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 20:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 szukam szkolenia 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post szukam szkolenia
Dzień dobry :)
szukam na szybko (sprawa pilna) kogoś, kto przeszkoli mnie w authoringu DVD i Blu-ray. Na co dzień zajmuję się montażem (avid) i muszę poszerzyć moje umiejętności, mam już konkretną rzecz do wykonania i na niej właśnie chciałabym się podszkolić. Jakieś tam pojęcie o authoringu mam (poznałam sony DVD architekt), ale powiedzmy, że mam sporo luk i niewiedzy. Zależy mi na jak najszybszym szkoleniu (najlepiej ten weekend, lub przyszły tydzień) - nie mam czasu na oglądanie tutoriali, wolę uczyć się od żywego człowieka. Oczywiście mówię o szkoleniu płatnym. Miejsce: Warszawa. Jeśli ktoś chce się podjąć, proszę o kontakt na mail timelnie1@gazeta.pl
Pozdrawiam :)

środa, 10 grudnia 2014, 18:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: szukam szkolenia
napisz konkretnie co potrzebujesz, bo znajac scenarista to nie wiem czego trzeba wiecej do szczescia

środa, 10 grudnia 2014, 18:20
Nowy
Nowy

Konkretnie muszę zrobić film na blu-ray (trzeba zrobić menu, film + dodatki), mam do niego materiały na innym gotowym już, ale zagranicznym blue ray oraz dodatki osobno. Chcę prześledzić z kimś cały proces takiego re-authoringu, żeby się go nauczyć, bo prawdopodobnie będę musiała od czasu do czasu takie rzeczy robić. Nie mam za bardzo czasu na śledzenie tutoriali i zabawy metodą prób i błędów ;)

środa, 10 grudnia 2014, 18:29
Nowy
Nowy

I co nikt, nic? A może znacie jakieś dobre kursy, które możecie polecić? Jakieś linki? Albo wiecie, że któryś z użytkowników takie kursy prowadzi? Będę wdzięczna za jakieś info. Pozdrawiam :)

czwartek, 11 grudnia 2014, 11:15
Stały bywalec
Stały bywalec

ja pracuję w encorze może się spodoba?
http://eduweb.pl/kursy/encore/encore-authoring.html

czwartek, 11 grudnia 2014, 11:43
Nowy
Nowy

Dziękuję za link, w zasadzie jest mi obojętne na jakim programie mam zacząć pracować, ale, tak jak pisałam wcześniej, potrzebuje żywego człowieka, a nie kursu na płycie. Przede wszystkim dlatego, że właściwie nie chodzi mi o authoring jakiegoś materiału od samego początku, raczej chodzi mi o re-authoring, czyli na przykład przerabianie gotowej już płyty czy pracowanie na elementach z niej wziętych i innych dodatkowych. Do tego zmiana menu i czasami też konwersja z NTSC na PAL. No i finalnie przygotowanie tego do tłoczenia. To jest sporo kwestii, których nie ogarnę za pomocą jednego programu czy jednego kursu internetowego. Niestety mam mało czasu dlatego szukam jakiegoś człowieka-orkiestry w sferze autchoringu, który ma odpowiednią wiedzę i sprzęt żeby ze mną zrobić np 2 lub 3 projekty wspólnie - na zasadzie korepetycji. Oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem. Możliwe też, że będę szukać kogoś do stałej współpracy. Miejsce: Warszawa.
Pozdrawiam i czekam na człowieka-orkiestrę :)

czwartek, 11 grudnia 2014, 12:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A jakie to płyty chcesz przerabiać?

czwartek, 11 grudnia 2014, 14:49
Nowy
Nowy

Nie chcę wchodzić w szczegóły na forum ogólnym, mogę jedynie zapewnić, że to całkowicie legalne, nie wchodzi w grę żadne naruszenie praw autorskich :)

czwartek, 11 grudnia 2014, 14:58
Nowy
Nowy

Temat już nieaktualny, bo znalazłam pomoc. Dziękuję za uwagę. Proszę o skasowanie wątku. Pozdrawiam :)

piątek, 12 grudnia 2014, 13:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]