Teraz jest piątek, 17 sierpnia 2018, 04:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Encore-jak zmienić Lower na Upper w DVD 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Encore-jak zmienić Lower na Upper w DVD
Witam. Mam problem z drganiem i smużeniem obrazu po kodowaniu w premierce i authoringu w Encore Prawdopodobnie dzieje się to , bo materiał transkodowany w Premierce jest w Upper a w Encore w standardzie daje w Lower. Moje pytanie jest takie , jak mogę zmienić w Encore fields: z Lower na Upper. Czy da radę zmienić to bez ponownego transkodowania w Encore jeśli wcześniej materiał był już transkodowany w premierce do formaty MPEG2-DVD. Tak jak wspominałem wcześniej materiał źródłowy czyli surówka jest w górnym przeplocie czyli w upper i tak tez musi wyjść z Encor-a. Próbowałem transkodować materiał który wcześniej był transkodowany w premierce i wychodzi żenada, drga jak drgało i smuży, do tego jakość obrazu kiepska. Poradźcie coś proszę. Jak zmienić ten piepszony Lower na Upper bez transkodowania?

piątek, 8 lipca 2016, 03:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Encore-jak zmienić Lower na Upper w DVD
nic nie trzeba zmieniać, właśnie sprawdziłem, wziąłem surówkę z górnym fieldem, zrobiłem z niej sekwencję w premierze 2015, potem eksport do mpeg2-dvd, zamieniłem tylko w profilu jakość na maksymalną bitrate wysoki i przestawiłem field na górny, po wczytaniu do encora asset widnieje z dopiskiem "don't transcode" i iso z tego wygenerowało się bez przeliczania i zamiany fieldów w 23 sekundy

gdzie indziej popełniasz błąd generalnie to teamviewer i telefon, żeby całą operację powtórzyć u Ciebie

piątek, 8 lipca 2016, 14:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]