Teraz jest piątek, 17 sierpnia 2018, 04:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Taki problem (sorry ale trochę długie) :( 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Taki problem (sorry ale trochę długie) :(
Nagrywam płytki na Sony DRU-510A a authoring robię w DVD Workshop'ie. I wszystko było by ok gdyby nie jeden poważny problem.

Płytki nagrane w nagrywarce zacinają się podczas odtwarzania (przeważnie przy przeskakiwaniu chapterami). Nie mam pojęcia czy jest to wina sprzętu czy może raczej nośników. Filmy jak narazie nagrywałem tylko na dwóch rodzajach nośników - Esperanza i Datex. Aha dodam że jak narazie nagrałem ich niewiele bo i nagrywarki nie mam jeszcze długo.

I tak - pierwsze 5 płytek było nagranych dobrze (Esperanza) w prędkości 4x. po tym kupiłem kolejne 10 Esperanza i z nich 5 nie da się nagrać. Wsadzam płytkę wybieram obraz zrobionego filmu w Nero i jak daję nagraj to po 1% wywala że proces nie może być zakończony i co ciekawe płyta nadal jest czysta. Pozostałe 5 się nagrało i na dwóch z tych 5 film nagrał się ok natomiast na 3 obraz się zacina. Następnie datex - obraz się zacina a jak zrobiłem próbę nagrania płytki w 1x to w połowie zapisu płyta spaliła się. :(

Druga sprawa to taka że jak nagrywam ten sam obraz płyty na DVD-RW (1x) i +RW Esperanza(2,4x) to obraz chodzi idealnie i nic nie skacze.

Ktoś ma jakieś sugestie - czy to wina tego że robię obraz płyty a potem nagrywam czy wina nośnika czy może reklamować nagrywarkę - chociaż dopiero co wróciła z serwisu bo płyta w środku się zablokowała i po jej wyjęciu na wyłączonym kompie dioda się cały czas tylko świeciła i 0 reakcji.

Sam już nie wiem co zrobić bo przecież nie będę dawał klientom płyt RW bo to jest śmieszne.

poniedziałek, 27 października 2003, 19:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przesiądź się na markowe płyty i wyrzuć te guw...a

środa, 29 października 2003, 11:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]