Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 01:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Zagadka w Pinaclu St. 8 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Zagadka w Pinaclu St. 8
Witam kolegów! Od pewnego czasu pracuję w Pinaclu 8. Ostatnio zrobiłem z materiału cyfrowego z kamery film z aktywnym menu na początku.Oczywiście można rozpocząć oglądanie filmu od dowolnej sceny. Jeżeli jednak puści się film od od pierwszej sceny/ okienka/ to idzie on do końca płyty DVD przeskakując automatycznie z jednej sceny na drugą.
wczoraj zrobiłem podobny film po zrzuceniu go z taśmy VHS na HDD konwerterem analogowo - cyfrowym.Nie zmieniałem /jak mi się wydaje/ ustawień w programie a jednak po puszczeniu filmu od pierwszej sceny odtwarzana jest ona do końca tej sceny. Film nie przeskakuje automatycznie na następną i trzeba kolejną scenę odpalać z pilota. Dlaczego tak się dzieje? Chętnie nawiązałbym kontakt np. na gadu z innymi użytkownikami Pinnacla Studio 8.Wina programu czy odtwarzacza? Pozdrawiam

wtorek, 28 października 2003, 00:10
Nowy
Nowy

Według mnie trochę za mało opisałeś problem. Bawię się ze Studiem 8 już od roku. Starsze wersje miały ogromne ilości błędów i często się wieszały. Ostatnia jaka jest to 8.10.4. Jest dużo stabilniejsza.
Chociaż walczę już od roku, wielu rzeczy nie rozumiem (często jest to wina programu, który zachowuje się niezgodnie z oczekiwaniami).
Oczywiście najprostrzym rozwiązaniem jest sprawdzenie, czy w time linie nie zrobiłeś jakiegoś odnośnika.

wtorek, 4 listopada 2003, 12:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]