Teraz jest sobota, 18 sierpnia 2018, 07:20

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Panasonic s75 i formaty DVD 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Panasonic s75 i formaty DVD
Mam dwa pytanka:
1. Jakie formaty czyta Panasonic s75 (DVD-/+R/RW)
2. jakie najlepiej plyty DVD-R kupowac i na jakiej nagrywarce nagrywac (lg,lite on)

środa, 3 grudnia 2003, 12:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
powinien czytac wszytkie wiec masz szczescie, nagrywarki moga byc dowolne ale płytki raczej firmowe kupuj

środa, 3 grudnia 2003, 12:44
Nowy
Nowy

Post Ale
slyszalem ze panasonic s75czyta tylko firmowe plytki nagrane na nagrywarce panasonica. Czy to moze byc prawda?

środa, 3 grudnia 2003, 12:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
bzdura totalna!!!! testowałem wiele panasoniców i odtwarzały rozne płyty bez problemu, zresztą na testach na http://www.dvdrhelp.com widac co czyta ten model

środa, 3 grudnia 2003, 13:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
dzieki za info bo wczoraj reklamowalem grundig'a xenaro gdp 6150 i kupilel panasonica i mialem pewne obawy

środa, 3 grudnia 2003, 14:04
Stały bywalec
Stały bywalec

S65 czyta wszystkie płyty, DVD-R/RW, DVD+R/RW oraz DVD-RAM, sam testowalem tylko DVD-R, DVD-RW oraz DVD-RAM, bo do DVD+R/RW niemialem dostepu, mysle ze wyzszy model s75 niepowiniem miec problemow z czytaniem plyt nagrywanych w nagrywarkach innych firm niz panasonic, ja nagrywalem DVD-RW LG

Pozdrawiam Piotr

czwartek, 4 grudnia 2003, 22:42
Bywalec
Bywalec

Na oficjalnej stronie panasonica są dostępne dwa bliźniacze modele s35 oraz s75. Ja posiadam s35 i ten jest wszystkożerny. Czyta to co mu podasz na tacy (prócz DivX - rzecz jasna). Panasonic w instrukcji nic nie wspomina o DVD+R/RW ale z tym również nie ma najmniejszych problemów. Pozdrawiam.

piątek, 5 grudnia 2003, 08:58
Nowy
Nowy

piątek, 5 grudnia 2003, 11:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Na oficjalnej stronie panasonica są dostępne dwa bliźniacze modele s35 oraz s75. Ja posiadam s35 i ten jest wszystkożerny. Czyta to co mu podasz na tacy (prócz DivX - rzecz jasna). Panasonic w instrukcji nic nie wspomina o DVD+R/RW ale z tym również nie ma najmniejszych problemów. Pozdrawiam.

Ciekawe bo własnie dzisiaj testowałem ten model w Media i szarpał płytkę DVD-R (MINT). Dobrze odtwarzał jednak DVD-RW (AKOSS). MINT to chyba firma z niższej półki. Napisz coś więcej bo myślę o tym modelu i o PIONER DV 2650. Czy ktoś zna ten drugi?

niedziela, 7 grudnia 2003, 23:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Cześć

Mój stacjonarny Panasonic S35 nie odtwarza poprawnie płyt DVD-R.
Problem pojawia się przy przewijaniu na podglądzie. Często pojawia się komunikat - ikonka, braku możliwości przewijania - tak jak na reklamach z filmów DVD - typu z gazety.

Odtwarzałem u kumpli na :
- LG DVC-5930 - chybryda DVD i VHS i było wszystko OK.
nagrywarki:
- PIONEER DVR 7000 z wyższej półki - OK
- PANASONIC DMR E 50 z niższej półki - podobnie OK

Odwarzałem też u kumpla, który ma również Panasonica S35 i był ten sam problem co u mnie. Nie wiem co jest nie tak - czy sprzęt czy płyty.

Wypalałem na PIONEER A06, płytki TDK x4 w Ulead Movie Factory.

Pozdrawiam

Marcin 8)

poniedziałek, 8 grudnia 2003, 13:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Stanowczo chciałem sprzeciwić się stwierdzeniom typu : "... nieprawda - panasonic (ten czy tamten model - wszystko jedno) czyta wszystkie płyty..." Pytanie do osób piszących w ten sposób: Testowaliście WSZYSTKIE płyty (we wszystkich formatach)?
Na wakacjach klient wrócił do mnie z reklamacją : "a u mnie ta płyta nie chodzi" . Odtwzrzacz PANASONIC w instrukcji i na pudle jak byk napisane że czyta DVD-R, a tu się okazuje że płytki nawet poprawnie nei wykrywa (na innych odtwarzaczach śmiga beż najmniejszego problemu). I okazało się (dopiero gdzieś na sieci to wyczytałem), że odtwarzacz ten - owszem - czyta płyty DVD-R , ale nagrane TYLKO I WYŁĄCZNIE na innym modelu Panasonica (stacjonarnym - tez nei pamiętam oznaczenie).
...także Atibor - być może o ten właśnie model chodziło i możliwe że dobrze czytałeś. Na wszelki wypadek radzę unikać panasoników - oni zawsze muszą wymyśleć coś włąsniego i niekompatybilnego z niczym innym ;>

czwartek, 11 grudnia 2003, 01:27
Nowy
Nowy

Post ??
No teraz nic niewiem :-). I tak kupilem pansonica s75. mialem grundiga gdp 6150 i czytal DVD-R i DVD-RW. Mysle ze trzeba kupowac tylko firmowe plytki. Ale JAKA NAGRYWARKE?? Czy moze byc LG czy szukac innej w "normalnej" cenie??

czwartek, 11 grudnia 2003, 12:34
Stały bywalec
Stały bywalec

To co napisał jeesoo przeraża mnie, może to oznaczać, że mój S35 jest nietrafionym zakupem. Jeszcze nie sprawdzałem na innych płytach.

atibor - zobacz czy u ciebie wszystko dobrze sie przewija na pogdladzie

czwartek, 11 grudnia 2003, 14:52
Nowy
Nowy

kupilem tydzien temu S75 czyta wszystkie nagrane przezemnie plyty DVD+R, DVD-R jakie do tej pory wypalilem ok 20szt (nagrywam tylko na verbatim) oraz plyty z gazet.. jednak dzis spotkala mnie niemila niespodzienka, wypozyczylem 1 raz z wypozyczalni plyty i kazda z trzech plyt na tym modelu jest zle odtwarzana... obraz skacze lub znika na kilka sekund... plyty sa porysowane jednak zeby zadna dobrze nie dzialala? jak dla mnie jest to dziwne. czy ktos spotkal sie juz z czyms takim?

sobota, 20 grudnia 2003, 18:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Czesc. Widze ze sprzedajesz to dvd. Ja mam pytanie w sprawie odtwarzania filmow VCD i SVCD. Kupilem niedawno panasonica S75 i nie wiem jak odtwarzac te filmy. Znalazlem w internecie program do przerobki zwyklych avi(divix itd) na vcd i svcd. Tylko po tej przerobce filmy zajmuja wiecej plyt.I nagrywam na zwykla plyte te filmy i niehce mi ich odtwarzac. Nie wiem moze to ma byc jakas specjalan plyta Vcd, moze mozna taka kupic i musi byc zgodna z ta norma. Czy moglbys mi cos wiecej powiedziec na ten temat. Pozdrawiam Bartek.

wtorek, 23 grudnia 2003, 01:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona